Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nvasek - Profil | Čt 15.2.2007 13:17:47

Nechcete mi někdo koupit k Valentýnovi navijáček je teď v bazaru (Stela 4000) , ani by mi nevadilo že by to bylo s jednodenním zpožděním.o))

    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:16:56

    Marsip:Cihly naloupíme ve Zlatníkách:-))

    Lumas:Gutt aidea

      NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 13:16:56

      Pátek je lepší...........pak je víc dní na střízlivění))

        NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 13:16:51

        Marsip : Zavolel Vaškovi, jestli by nám nepůjčil Lány :-)

          NLumas - Profil | Čt 15.2.2007 13:14:57

          Šuli: ty kokchote, jakej buržoun z hor!! Chudý podnikatel :)
          All: Já jsem pro to, aby to bylo v sobotu u mě na rybníku!!!!! Samota, chata, rybník. A já bych nemusel nikam jezdit :-))))

            NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:14:01

            Šuli: Většinou je tam vše ze dřeva a matka to má na půl s tetkou. Už jednou byl průser, když se kámoši při oslavě silvestra trefili sousedovi na 20m do cca 20cm široké roury komína petardou, která mu bouchla až v kamnech. :))

            Jestli má někdo jinej nápad, či byt určen ku oslavám, nechť předstoupí. .))

              NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:10:33

              Marsip:Jaký cihly?
              Jak chceš,byl to jenom návrh.

              jettys:F pohodě,jenom by na tebe nic nezbylo:-))

                NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:08:30

                jettys: Bys nás naháněl někde po lese. :))))))))))))))))))))))))

                  Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 13:07:39

                  Šuli -už vidim jak chlastáte vot pátku a já přijedu v sobotu

                    NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:04:24

                    Šuli: Jo a na cihly mi přidáš, jo? :)))

                      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:04:00

                      Šuli: Když mě už ta cesta leze krkem. :( Včera jsem tam byl, 3.3 znova - kdyžtak, 10.3 znova, 14.4 zase. Jdu zvracet...

                        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:03:34

                        Já bych to udělal od pátku do neděle:-)

                          NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:02:00

                          Marsip:No ale každopádně by to bylo lepčejší.Ze severu pojedem já,Vlasta,Aladin,čolkař a vašek= 1 auto,kluci od Lípy jedou spolu a ten buržoun z hor si náklady odepíše na daních:-))

                            NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:01:47

                            jettys: ty oe, už vidím, jak zmasakrujem Olešenku od zbylých krop. plotic a ještě chaloupku podpálíme při flambing-fish. :)) Mě se tak daleko nechce ua.

                              Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 13:00:41

                              Marsip -už vidim jak jedu do práce.a nechceš to udělat z3.3 na 4.3?

                                NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:59:47

                                PRB: Ble ble ble bleee bleeeee....

                                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:58:41

                                  Šuli: Nemám problém, ale chaloupka je trošku dál... z Klecan 160km. z Teplic, tak 240km a z tý wopičí P ani nepočítám. :))

                                    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 12:58:06

                                    PRDEL

                                      NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 12:56:59

                                      Marsip:A nešlo by to udělat třeba u vás na chatě?Víc jak půlka lidí bude přespolní a koukan na tebe a jettyse jak tam dáváte panáky bez přešlapu a oni tam budou muset sodovkovat by je asi sralo..

                                        Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 12:56:47

                                        Marsip -budu

                                          Červené karty: Szimona