Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:17:37

Wright >> a to se mi klepou ruce:)

    NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:17:23

    Shu-lin >> Shu-Lin >> kreativci si docela vidělaj.........a přitom hovno dělaj:)

      NWright - Profil | St 8.7.2009 9:17:13

      Lumas >> :-)), ok , ale uznej, že skrýt atomovej kryt pod vodu má něco do sebe!

        NWright - Profil | St 8.7.2009 9:16:09

        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> břitvou? Jaromíre, to bych nedělal...

          NLumas - Profil | St 8.7.2009 9:15:52

          Wright >> Dík, nechcí mít na zhradě jezírko a ve dně atomový kryt :-) Ono to zmizí, za pár dní.

            NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:15:34

            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Kolik platíte za nápad na reklamu? Zrovna se mi v hlavě jedna úžasná promítá.Když budete mít zájem tak ať mi zavolá váš obchodní zástupce.:-))

              NWright - Profil | St 8.7.2009 9:15:05

              Shu-lin >> Shu-Lin >> ano, to bylo přeci od začátku jasné!!!!!

                NWright - Profil | St 8.7.2009 9:14:34

                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> a mají tam hen ty monitóry?

                  NWright - Profil | St 8.7.2009 9:14:04

                  Lumas >> neke, nějaká záplavová vlna? Zavolej na to Marsipa upraví ti okolí...

                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | St 8.7.2009 9:13:43

                    Hele něchce jet někdo na otočku do Rakouska? Mám volno v autě :-D

                      NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:13:32

                      Wright >> Bajo,to mě nenapadlo.Jsem myslel že všechny mluvěj čínsky.Je teda lepší kupovat spotřebiče stejný značky aby si mohli povídat.

                        NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:13:06

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> já se holím břitvou a tam žádný display není:)

                          NLumas - Profil | St 8.7.2009 9:12:54

                          Wright >> Výborně, mám rybník už i na zahradě. Chčije a chčije. Za chvíli tomu začnu říkat jezírko.

                            NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:12:09

                            Wright >> jasně:))

                              NWright - Profil | St 8.7.2009 9:11:26

                              Lumas >> čus, jak se vejde?

                                NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:11:04

                                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Protože nemáš monitor woe:-)

                                  NWright - Profil | St 8.7.2009 9:10:29

                                  Shu-lin >> Shu-Lin >> Otázkou je jak jsou vzdělaný, páč Boshka se těžko domluví s Candy, je zřejmé, že nehovoří stejným jazykem.

                                    NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:10:25

                                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Máš na holícim strojku displej?

                                      NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:10:21

                                      Shu-lin >> Shu-Lin >> já jsem šel jednou v noci do ledničky a mikrovlnka si povídala s myčkou.......ale nějak jsem jim nerozuměl.

                                        NLumas - Profil | St 8.7.2009 9:10:11

                                        Nazdar prdi.

                                          Červené karty: Szimona