Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

jettys - Profil | Út 7.4.2009 16:56:24

patlal >> máš to tam určitě přemnožený a nevyváženou obsádku:)

    patlal - Profil | Út 7.4.2009 16:54:44

    Jettys >> jettys >> protože je nežeru prde :-)

      jettys - Profil | Út 7.4.2009 16:50:44

      patlal >> wocogou?ryb tam máš dostatek:))

        patlal - Profil | Út 7.4.2009 16:45:27

        Jettys >> jettys,shulin // Šmejdi nenažraný !

          jettys - Profil | Út 7.4.2009 16:35:49

          kuwa tady to letí

            Aladin - Profil | Út 7.4.2009 15:47:56

            chytla mě rýmička a bolest v krku..........se poseru

              Wright - Profil | Út 7.4.2009 15:05:04

              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> to já zase mířím kupodivu na river...:-) Voda je vysoko, rybářů tímpádem málo, příroda se probouzí ze šedivých barev ke krásně jarní zeleni....nádchera...Mno a navíc prubnu novej feeder, musím ho pokřtít
              Numen: počítám, že o víkendu začnou lopaťáci...
              Šuli: na tom tvojem svěráku ti to moc nejde, půjčím ti ten svůj...

                Aladin - Profil | Út 7.4.2009 15:00:13

                Wright >> stoják......elbe pořád hodně vysoko anechce se mo nikam jezdit a hledat ouplavy

                  Wright - Profil | Út 7.4.2009 14:18:44

                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Elbe? Stoják?

                    Aladin - Profil | Út 7.4.2009 14:16:44

                    Wright >> víkendy mám zabitý, jezdím za rodinou do ozdravovny. Dostanu se jen v týdnu po práci.....možná zítra půjdu

                      Wright - Profil | Út 7.4.2009 14:12:43

                      Aladin: mám 15 minutek...
                      Jak bylo o víkendu? Braly fišle?

                        Aladin - Profil | Út 7.4.2009 14:06:49

                        vy toho nakecáte

                          Aladin - Profil | Út 7.4.2009 9:33:11

                          čolkař,zloch >> čolkař >> ty jsi úplně mimo....:) Ice tam bude taky..........

                            jettys - Profil | Út 7.4.2009 9:07:19

                            Shu-lin >> sežerem všechno co tam má.....

                              čolkař - Profil | Út 7.4.2009 8:57:51

                              Shu-lin >> sedmilháři..:.."mega ryby a mezi nima i dva pěkný koijác ".. z toho ,že ..."se tam vyhřejvali hlavně koiáci.."vyplývá že tam byla maximálně 1 ostatní megaryba ..:-)kurňa zarybněná voda ,že ????

                                Shu-lin - Profil | Út 7.4.2009 8:48:10

                                čolkař,zloch >> čolkař >> Ale tam se vyhřejvali hlavně koiáci:-))

                                  čolkař - Profil | Út 7.4.2009 8:41:52

                                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> už vím která bije, ale tam zatím nejedu, když tak až bude Ice zpátky, potřebuju se přiučit jezerní mouchařinu.
                                  Shulin-ač, jak píšeš, postarší sklerotický člověk, stále si ze školy pamatuju, že ryby se vyhřejvaly s tvrdým ypsilonem...-)

                                    Aladin - Profil | Út 7.4.2009 8:11:38

                                    Shu-lin >> máš pravdu

                                    čolkař: promiň omlouvám se:)))

                                      Shu-lin - Profil | Út 7.4.2009 8:08:14

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Ještě si dělej prdel z postaršího sklerotickýho člověka.

                                        Aladin - Profil | Út 7.4.2009 8:05:18

                                        čolkař,zloch >> čolkař >> ty si nepamatuješ, kde si loni na jaře s Icem zkoušel mouchu a já tam tahal pěkný pstruhy?

                                          Červené karty: Szimona