Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-lin - Profil | Út 7.4.2009 8:04:46

Jettys >> jettys >> A to ještě Jirka dosmaží na net video co natáčel,prej z těh keců padal na zem.Včera jsem se stavil u něj na rybníku.Krásně se mu tam vyhřejvali mega ryby a mezi nima i dva pěkný koijáci,mohli by jsme mu je sežrat:-))

    Nčolkař - Profil | Út 7.4.2009 8:02:43

    Shu-lin >> dobré jitro pane vazači !

      Nčolkař - Profil | Út 7.4.2009 8:02:04

      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> já si nepamatuju co bylo včera,natož stoják z loňska,dej mi když tak víc do SZ,docela radši bych jel někam zkusit mouchu,ale tady je voda všude vysoko.

        NShu-lin - Profil | Út 7.4.2009 8:01:59

        Dobré ráno.

          NAladin - Profil | Út 7.4.2009 7:51:46

          čolkař,zloch >> čolkař >> kdyby se jelo v neděli vláčet na ten stoják, jako jsme byli loni pojedeš?

            NAladin - Profil | Út 7.4.2009 7:51:04

            Zdar kucí

              NWright - Profil | Út 7.4.2009 7:46:03

              čolkař,zloch >> čolkař >> Myslím,že ještě ne. Projížděl jsem v neděli s lodí pobřežní partie při rozbřesku a ještě jsem nic neviděl.

                Nčolkař - Profil | Út 7.4.2009 7:43:05

                Wright >> myslíš že už tam máte vytřený zubajdy? Včera to vypadalo,že se na tý mělčině točej opravdu velký ryby a přitom jim v těch cca 20 cm ani pořádně nekoukaly hřbety,cejni ani kapři to nebyli.

                  NWright - Profil | Út 7.4.2009 7:36:12

                  čolkař,zloch >> čolkař >> ok, krásný ryby jsou najetý také u meandru na Želině, vypadá to, že během pár dní začnou orgie...Voda má v místech kde je do 0,5m hloubky 11,5 stupně a rychle to stoupá
                  Co se týká těch prořezávek...spíše bych to tipoval na dobrou práci starosty Března a využití nezaměstnaných, každopádně je to fajn.

                    Nčolkař - Profil | Út 7.4.2009 7:27:54

                    Wright >> ohledně N. to nebylo nic akutního,včera jsem koukal co je najetejch pěknejch ryb v tom zatopeným křoví a trávě naproti policajtskýmu depu.Máte dobrý silničáře,štěpky z prořezávek nefofrujou všude kolem,ale sypou je na velký haldy,včera pytlovali z těch hromad lidi už od Března.
                    Docent-měl jsi zůstat na těch mělčinách u přítoků a ne se hrabat k hrázi.

                      Nčolkař - Profil | Po 6.4.2009 21:15:24

                      Jettys >> jettys >> Shuli má i světlý okamžiky,když zrovna nenatáčí ouchyly co si šroubujou vruty do bambule,posílá i fotky pěknejch holek...-)

                        NMichalM(štikař)™ - Profil | Po 6.4.2009 21:14:51

                        Jettys >> jettys >> u nás se pálí jen to dobrý...

                          Njettys - Profil | Po 6.4.2009 21:10:36

                          MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> si kuř

                            NMichalM(štikař)™ - Profil | Po 6.4.2009 21:09:07

                            Jettys >> jettys >> chutnalo jo? :o)))

                              Njettys - Profil | Po 6.4.2009 21:05:32

                              čolkař,zloch >> čolkař >> čoveče dobrý pití přinesl šuli,slivka od zelenýho stromu ale jen 0,5l

                                Nčolkař - Profil | Po 6.4.2009 21:03:15

                                Jettys >> jettys >> že ty poznáš dobrý pití vím,ale Shulina tipuju tak na griotku= hmyzáckou krev.

                                  Njettys - Profil | Po 6.4.2009 20:58:54

                                  čolkař,zloch >> čolkař >> zelená vůbec nebyla,jen trochu slivky pívo

                                    Nčolkař - Profil | Po 6.4.2009 20:51:49

                                    Jettys >> jettys >> tu na hlavě,co mu na ní visí petrolejka.Po litru zelený je ten fialovej hnus slušnej výrobek,bolenům na Labi bude šmakovat.

                                      NPvl - Profil | Po 6.4.2009 20:43:50

                                      Jettys >> jettys >> Výrobek do střelnice "na špejle" ? :o§))

                                        Njettys - Profil | Po 6.4.2009 20:40:46

                                        tohle s toho vyšlo....no hnus

                                          Červené karty: Szimona