Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 11:49:52

klobukson >> naco?

    Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 11:39:08

    vanuz >> na jednej nemenovanej vode cez víkend mali aj 10 sumcov takto uviazanych, čo som videl...na lanách

      Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 11:38:36

      vanuz >> dvihacky typu na koleno a cela vaha sumca na brucho, vyviazany na hulvata sluckou cez hubu na 20m nepruznom lane, ziadna buzirka. vylovovanie typu ved ta mam na lane tak si rob co chces len aby mu PAĽCE NEDOJEBAU. ne ze by si kupil/vzal poriadnu rukavicu. a ako ceresnicka na torte tam diriguje pri foteni ten pajac co tu byval spominal, ze ryba je kamos. chyt a pust, v akom stave pustis je uplne nepodstatne. dostal ten sumik pekne npc

        Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 11:31:45

        abcdddd >> nepozeral som. ale videl som raz nejakeho sumca uviazaneho na taznom lane, a postupne sa s nim vsetci fotili, vytahovali za to lano, potom eb do vody, a takto hore-dole hodnu chvilu. Mozno je to aj ono

          Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 11:24:31

          vanuz >> inak som si pozrel video tej 258cky co je pri tom sumcovi z Domase... MFG to su lempli... a ten blbecek co ich tam zozadu diriguje pri tom foteni

            Nromarius - Profil | Út 5.8.2014 10:56:38

            Rasto. >> sak praveze to vim a som rad ze sa postupne pridavaju aj dalsi ))))

              NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 10:54:54

              vanuz >> sak mrazak prazdny...idem podla bodu 2...ci prosili som neocul...

                Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:53:55

                vanuz >> :-)

                  NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 10:53:44

                  romarius >> vis co? sa divim ze to nevis sam :-) ja som za tych 26 rokov tolko palic co ty za rok dva dozadu neznicil

                    Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:53:43

                    Orion24 >> Avid Series® Salmon & Steelhead Spinning Rods:
                    9ft, 1/2-2oz 250USD, za cenu blanku postavim komplet Harrisona 45 so vsetkym

                      Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 10:52:47

                      hlavne si uvedomte, ze:

                      2. Ulovená ryba nemá schopnosť poprosiť ťa o slobodu. Nato že, prosí musíš prísť sám!

                        Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:52:06

                        Orion24 >> ja som kukal prvy St,Croix co mi google vyhodil v 9ft 2oz.

                          Nromarius - Profil | Út 5.8.2014 10:50:54

                          Rasto. >> kazic udic

                            NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 10:49:25

                            vanuz >> no je to tu obcas take lopatkovanie....ale sak co .. o com inom by sme pisali keby kazdy na to rovnako pozeral...ja osobne nechodim nahanat velke ryby tak neviem co si mozem a co nemozem dovolit..idem na to len tak "pocitovo" ..chalani co behaju na talianov a maju natahanych hafo ryb maju viac skusenosti......na druhej strane nemam pocit ze naradie pri zdolavani setrim...dragon chudak bol uhnuty az v korkovej rucke...mam pocit ze sa trochu povolila budem to musiet podlepit

                              NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 10:47:29

                              abcdddd >> sak porovnaval som Avida-3ku...na 5ku sa vobec nechyta....to by bol nefer super :-)

                              tie ceny si kus premrstil ne?....

                                Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:45:30

                                Orion24 >> aj cenu si porovnaval? pretoze ako som tak teraz zbezne pozeral St.Croix stranku tak len blank stoji 420USD

                                  Nluban ca - Profil | Út 5.8.2014 10:41:14

                                  vanuz >> Ja by som ho ebnul do udiarne a všetkých dookola presvedčil,že je to sumec...Teraz cez víkend som musel zobrať od kámoša zo sádky duhoňa také okolo 60-70 cm a ako všetkým chutil údený "losos":) Grilované prasiatko malo normálne vážnu konkurenciu:)

                                    Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 10:35:51

                                    Rasto. >> ...za pol sekundy dokáže stratiť podberák, okuláre, peán...

                                      NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 10:34:33

                                      klobukson >> ale za sekundu ho zlomi...

                                        Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 10:34:27

                                        pretahovat sa s tolstolobikom, jak male deti kua.