Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 10:33:26

romarius za dve minuty ani háčik nenaváže

    NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 10:31:53

    abcdddd >> ale viem...taky Kriz je voci tomu balada....len skoda ze je maximalne 2 oz...co zase na nase vody ...povedzme si, postacuje uplne......aspon po tom co mi ukazovla predajca...som o tom presvedceny.....

      Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:29:55

      Hamon >> mozes tak maximalne sam na sebe...

        Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:28:48

        Orion24 >> nevies co je dobry prut... ty kaprak

          Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:28:27

          Oreh >> :-)

            NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 10:28:21

            Oreh >> v tom pripade sa o tie kaprarky co ma doma hlasim ako o pozostalost...treba mi daco na boulesy :-)

              NHamon - Profil | Út 5.8.2014 10:28:18

              Oreh >> Boze, este teraz sa smejem :)

                NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 10:28:15

                Orion24 >> a co som ju ja stvoril?

                  NOreh - Profil | Út 5.8.2014 10:26:20

                  Orion24 >> to je jasne, ze za dve minuty to neda... ale zbytocna debata. tie dve minuty sa asi myslelo, ze ho vytiahne rychlo. takto to uzavrime. bo sa s nim budeme musiet stavit, a on sa na to da... a stiahne ho to dakde do madarska, alebo v horsom pripade mu to urve ruky ...

                    NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 10:26:17

                    Rasto. >> neviem co to je...ale velmi skareda ryba, fuzy..absencia peknej chrbtovej plutvy, trapna chvostova...velke brucho....hnus velebnosti

                      NOreh - Profil | Út 5.8.2014 10:24:56

                      klobukson >> ancitrus ma viac fuzov

                        Nabcdddd - Profil | Út 5.8.2014 10:19:06

                        Orion24 >> ak by si to tahal "na debila" tak to das... co samozrejme nebudes, pretoze do poslednej chvile budes dufat v sumca/zubaca.

                          NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 10:14:52

                          abcdddd >> tu jak sedim pisem...nemas sil na 120gr prut v rieke takeho tolstoja za 2 minuty vytiahnut...tu nejde o silu naradia..ale aj tvoju a ryby....net sance....

                            Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 10:12:00

                            Rasto. >> polla mňa je to ancitrus

                              NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 10:09:49

                              klobukson >> ináč aj sumec sa dá na uelko ajncvaj vytiahnuť
                              :-)

                                NOreh - Profil | Út 5.8.2014 10:09:03

                                vanuz >> reci. dvaja ozrani ho lapili na bowles ... kamarat tam lapal vedla

                                  NHamon - Profil | Út 5.8.2014 10:08:42

                                  vanuz >> A z nadpisu vies, ze ten pleskac si tam takto plaval tyzden :)

                                    Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 10:06:06

                                    Oreh >> ale tu pisu inak: Rybári ulovili veľkého sumca z brehu, návnadou bol pleskáč.


                                      Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 10:04:51

                                      Oreh >> aha, takze logicky plava dalej...

                                        NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 10:04:48

                                        Oreh >> :-)))) este ze tou tycou netrafil lovca po palci