Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Hamon - Profil | Út 5.8.2014 8:34:59

P!F >> V tvojich ociach mozno, ale chcem sa raz dozit toho, ze ma vezmes na ryby a podaj by sa podarilo, aby si zatal takeho aspon 15kg tolstoja. A ver mi, ja ti regulerne stopnem cas, ktori to bude trvat. Teda od zaberu po okamih, ked prvykrat ho chytis do ruky a zacnes s nim manevrovat. A regulerne sa s tebou stavim, ze skoncim s pretekarskou privlacou, ak to budu presne 2 minuty ani o sekundu viac.

    Mysho22 - Profil | Út 5.8.2014 8:29:41

    Kurňa tu zas divoko prepaluje pozerám ,že už je nová móda a zvlášť cajk sa kupuje na podseknuté ryby a dokonca aj na zahraničné vody.

      P!F - Profil | Út 5.8.2014 8:28:13

      Hamon >> Marek, uvedomujes si, ze ked sa vyjadrujes sa k niecomu o com nie prd vies, ale si to ani nevies predstavit takymto ironickym sposobom, robis zo seba celkom kvalitneho pitomca?

        P!F - Profil | Út 5.8.2014 8:26:46

        Rasto. >> No ako myslis, ked ti chuti zihlava :)

          Hamon - Profil | Út 5.8.2014 8:25:35

          Rasto. >> Ti nie si spravny majster svetla. Za dve minuty musel byt von :)))

            Rasto. - Profil | Út 5.8.2014 8:10:28

            P!F >> ten na morave bol za vocas...jak vravim 200metry..hak by nevyrval...a proti prudu ho takto tahat...no radsej som siel za nim

              P!F - Profil | Út 5.8.2014 8:06:05

              chlapci chlapci, ked si raz kupite normalne udice namiesto tych vasich pikacovin na 10cm rybky, tak pochopite, ze sa to prutu da opriet aj s plnej sily a akosi fyzika nepusti, ta ryba sa nema do coho zapriet... Tolstoj neni tuniak alebo marlin, co ma pol tony...

                Hamon - Profil | Út 5.8.2014 8:03:51

                Orion24 >> Prosim ta, tu v Bratislave su majstri svetla, ked hovori, ze za dve minuty je vonku, tak je za dve minuty vonku. O takychto elementarnych zalezitostiach sa nebavme.
                Vo chvili, ked sa na hak zavesi bolen, alebo tolstoj, tak sa aj cas spomali, aby si sa proste vmestil do tych 2 minut.

                  Orion24 - Profil | Út 5.8.2014 8:03:07

                  P!F >> zjavne mas big medzeru v history...Svatopluk ti nic nevravi?....:-)...poriadneho Tolstoja za 2 minuty vonku nedas

                    P!F - Profil | Út 5.8.2014 8:01:24

                    Orion24 >> To s cim vlacim v IT je podobnejsie trhackovemu cajku nez privlacovemu... Zapleties so vsetkych tvojich udic korbac, tak ich tym na supu zlomim :o)

                      Orion24 - Profil | Út 5.8.2014 8:00:04

                      P!F >> tak s 2 minutami si to prehnal..či?

                        P!F - Profil | Út 5.8.2014 7:58:31

                        Rasto. >> na Morave som ich par (s kamosom dokopy asi 10 ) pred rokmi vybral, na palicu 60g. Po zaseku jazda dole prudom, ( ziadnych 200m, max 50 ) prestane tahat, pumpujes to ako handru hore prudom, ked to dotiahnes k sebe, dalsia jazda, zase pumpujes, dokopy to spravi tak dva tri krat, potom sa este pomota okolo brehu a hotovo. Pokial neni za stred tela a viem ze je to ta debil ryba, tak na slovensky sumcocajk mu nedavam viac nez 10 minut. Na Taliansky sumcocajk mu davam tak dve minuty max, nepretoci cievku, bud si vyrve haky, alebo to vytrepem na breh, ked mi je jedno ci to vytiahnem ci nie. Ta ryba je vo vode, ty si zaprety o breh, do vody ta nepotiahne.

                          ivanv 25,59 - Profil | Po 4.8.2014 21:48:15

                          vanuz >> ja som zase cital, ze o sky informovali na BBC

                            vanuz - Profil | Po 4.8.2014 21:45:41

                            ivanv 25,59 >> teraz som cital nejaku diskusiu a tam ktosi hrdo vyhlasoval, ze na wikipedii je uz Tinkoff uvedeny

                              ivanv 25,59 - Profil | Po 4.8.2014 21:44:47

                              vanuz >> cauko. si sa nieco pytal ked som bol mimo. tak najnovsie info je, ze peto sagan do sky na 5 rokov.

                                Oreh - Profil | Po 4.8.2014 21:43:35

                                Orion24 >> bol som odhodlany nepopustit ani 3cm ... daco by povolilo. naposledy to bola udica :)

                                  Orion24 - Profil | Po 4.8.2014 21:36:33

                                  Oreh >> ta z tade ak aj zabere ho nevycahnes :-))), ked snura vydrzi..tak ti otoci cln

                                    petersomja - Profil | Po 4.8.2014 21:34:55

                                    Orion24 >> ..zachytame handry,vložky...neboj niečo bude...))

                                      petersomja - Profil | Po 4.8.2014 21:32:50

                                      Oreh >> ...ja viem o jednom sumcovi +-2m... už asi 3r chodím na neho kukat...loví ten istý čas na tom istom mieste...toho ale lapat nebudem...to je už jak kamoš..))

                                        Oreh - Profil | Po 4.8.2014 21:31:51

                                        dnes to hodnotim ako zatial najlepsiu vypravu. napriek vsetkemu som lapil rybky, dostal sa na vodu ... dovesloval na taky flek (nechcel som riskovat operaciu s motorom, osud ma kruto skusa ....)

                                        dve rybky boli malo, urval som to za dve hodiny. este pol hodiny som mohol pochytat ...