Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 9:16:08

vanuz >> aj lyžárky sú bukvice?

    Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 9:12:58

    Anja Pärson sa vydala.........za kamosku

      NOreh - Profil | Út 5.8.2014 9:06:32

      P!F >> co su to normalne udice?

        NMysho22 - Profil | Út 5.8.2014 9:04:15

        vanuz >> kua zrovna ma vyháňajú do terenu :-/





        edit: Kristova Noho O24 cez 7000 zápisov z toho ma potentoc

          NRasto. - Profil | Út 5.8.2014 9:03:03

          Orion24 >> to znie ako strach...schvalne by sa zislo pohladat

            NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 9:02:23

            Mysho22 >> strateny cas...nic nenajdes....ja som si plne vedom..co poviem :-)

              Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 9:00:34

              Mysho22 >> ee, pomoz mi

                NMysho22 - Profil | Út 5.8.2014 8:58:53

                Orion24 >> jediné štastie .že som lenivý a plno pracovne vyťažený z točenia na stoličke :-)))

                  NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 8:57:51

                  vanuz >> ked to tak pojde dalej...chytam za Svydnyk sam :-)))))

                    NMysho22 - Profil | Út 5.8.2014 8:57:47

                    vanuz >> určite mal Oreha na telefone ako to tak právnicky zaondieť aby sa dalo vybrusliť ,ale nevadí povoláme Hrubiana to by bolo aby nebolo.





                    edit: Máš uloženého aj Oriona s jeho jalcovým ortielom?

                      Nvanuz - Profil | Út 5.8.2014 8:52:09

                      Mysho22 >> archivovane samozrejme, len divno to napisal, pluhavec, ze ak to budu PRESNE dve minuty

                        Nklobukson - Profil | Út 5.8.2014 8:52:04

                        dnes je pohárový utorok, treba ísť do krčmy

                          NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 8:50:31

                          Mysho22 >> nevylepi....nic take som nepisal

                            NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 8:49:53

                            Hamon >> budu...najvecsi sumciari slovenska sa tulaju kolo vody...isto by len tak nedosli :-)

                              NMysho22 - Profil | Út 5.8.2014 8:48:08

                              Orion24 >> žiadne klučky moralne/pretekarsky ... končíš a basta ... očkaj až ti to vanuz vylepí určite archivoval :D

                                NMysho22 - Profil | Út 5.8.2014 8:47:07

                                Hamon >> nakoľko vysoké musia byť od pytlíka nahor? či vodcamcať po camcať? :D

                                  NHamon - Profil | Út 5.8.2014 8:45:58

                                  A dneska inak budu pnut? Ci neoplati sa ist?

                                    NOrion24 - Profil | Út 5.8.2014 8:45:54

                                    Mysho22 >> ja ked toho jalca nedam...som moralne skoncil,..ne pretekarsky......

                                      NHamon - Profil | Út 5.8.2014 8:42:25

                                      Mysho22 >> Len vysoke ciele ta posuvaju dalej :))

                                        NMysho22 - Profil | Út 5.8.2014 8:41:24

                                        Hamon >> neblázni už aj ty? Keď takto zaraz skončíte: Oreh chytí sumca 199 ,Orion nelapne jalca cez 60 a P!f dá tolstoja do sklzu v čase 1:59 min kto bude chytať za Sfidník?