Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:28:15

vanuz >> stale nosim, len nestastnou nahodou som ho nemal... zvycajne mam dva

    NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:27:58

    petersomja >> tesim sa

      NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 21:27:38

      petersomja >> v sobotu ni cnebude...torysa nevydrzi tolko burok co tam ide

        Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 21:22:37

        Oreh >> mas fajcit, mal by si aspon zapalovac pri sebe

          Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 21:22:23

          Oreh >> v sobotu na Toryse budú aj kubánky...tam snáď nespadnes..))

            NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:20:07

            Rasto. >> nenapadlo ma, ze to budem niekedy rozvazovat

              NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:19:35

              Orion24 >> dokonca tecie krv , lahka erotika...

                NRasto. - Profil | Po 4.8.2014 21:19:14

                Oreh >> :-) rozvazovanie muselo byt fasa ....preco to nerobis na slucky?

                  NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:19:01

                  petersomja >> ani ja nelapam, chodim na sumce

                    NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 21:18:40

                    Oreh >> kaslat na rybu...dufam ze ju nechytis.....takto je to zaujimavejsie....to uz ani nebude zaujimave ked chytis.....toto ma grady dej zapletku vsetko :-))))))))

                      Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 21:18:14

                      Oreh >> ...ty máš také šťastie...)))....ja momentálne nelapam...mám cuckovú sezónu.,..

                        NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:17:55

                        vanuz >> len som si povedal, ze by som mal spravit dojem.... tak som aj spravil, tak skoro na mna nezabudnu

                          NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:17:19

                          Rasto. >> musel som rezat. minule som zabudol nozik... to si mal vidiet, ako som rozvazoval uzly, aby som mohol vymenit nadvazec :)

                            Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 21:17:13

                            Oreh >> zbadas hole cecky a uz ta klati k zemi...2x

                              NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:16:40

                              Orion24 >> ale nejake ryby som tam mal. echa sa ukazovali. raz mi jalec tak tahal, ze som uz chcel sekat, nebol som si isty, co to uz nie je zaber. ale nebol... ryba bez znakov ataku... netak mi striskalo riť :)

                                NRasto. - Profil | Po 4.8.2014 21:15:46

                                Oreh >> prekusnut tiez nesla?

                                  NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 21:14:16

                                  Oreh >> toto uz je fakt na knihu :-))))))))))

                                    NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:04:53

                                    petersomja >> mal som ...

                                    prisiel som k vode plny optimizmu, ale po desiatich minutach tahania prckov bol cas zmenit flek. lenze na jedinej ceste, kade som sa mohol dostat z vody k autu sa rozlozili dve mamicky s malickymi detmi ... hore bez. bolo mi trapne ist takto rovno k nim , ale nedalo sa inak. tak som si tak frajersky kracal v 30cm vode... a ked som bol pri nich, smykol som sa ... a tak som spadol... no strach, hanba... cely som bol mokry, ako keby som plaval. este dobre, ze telefon som nechal v aute. zdrhol som na iny flek, vyzliekol sa iba do plaviek, lebo ved som bol cely mokry.

                                    na novom fleku tiez deka, dve baby ... s neposkvrnenou minulostou som vykrocil. stiahol brucho, vypol hrud.
                                    tam trebalo zliezt po takych paneloch... sikmo... ale som si nevsimol taky drot, co tam trcal. strasne som spadol skoro az na tu ich deku. este dobre, ze som vsetko pustil z ruk, ze som nic nedolamal... ani seba

                                    potom to uz bolo lepsie. dokonca som aj sekal. ako sa tak snazim vabit, cosi suchoce.... pozram, a moja udica z lodky leti do vody. tak som sekol, az mi v ramene ruplo. udica ako luk, zasek uplne do tvrdeho... uplne do tvrdeho. po 10 sekudach som musel priznat, ze toto asi ryba nebude....
                                    no a skus urvat 80kg snuru :)

                                      Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 20:55:30

                                      Oreh >> ...už máš teda poriadne nástražky?

                                        NRasto. - Profil | Po 4.8.2014 20:48:36

                                        MISO* >> sak iste...za papulu nevim akol sa tahaju 🍻