- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Slovenské jadro
... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil
Dále moderuje: vanuz Profil
Chceli by ste nejakú anketu?
A) Áno67%
B) Nie17%
C) Neviem sa rozhodnúť17%
Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
305x v oblíbených a 55x v ignorovaných.
NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:28:15
vanuz >> stale nosim, len nestastnou nahodou som ho nemal... zvycajne mam dva
NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 21:27:38
petersomja >> v sobotu ni cnebude...torysa nevydrzi tolko burok co tam ide
Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 21:22:23
Oreh >> v sobotu na Toryse budú aj kubánky...tam snáď nespadnes..))
NRasto. - Profil | Po 4.8.2014 21:19:14
Oreh >> :-) rozvazovanie muselo byt fasa ....preco to nerobis na slucky?
NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 21:18:40
Oreh >> kaslat na rybu...dufam ze ju nechytis.....takto je to zaujimavejsie....to uz ani nebude zaujimave ked chytis.....toto ma grady dej zapletku vsetko :-))))))))
Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 21:18:14
Oreh >> ...ty máš také šťastie...)))....ja momentálne nelapam...mám cuckovú sezónu.,..
NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:17:55
vanuz >> len som si povedal, ze by som mal spravit dojem.... tak som aj spravil, tak skoro na mna nezabudnu
NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:17:19
Rasto. >> musel som rezat. minule som zabudol nozik... to si mal vidiet, ako som rozvazoval uzly, aby som mohol vymenit nadvazec :)
NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:16:40
Orion24 >> ale nejake ryby som tam mal. echa sa ukazovali. raz mi jalec tak tahal, ze som uz chcel sekat, nebol som si isty, co to uz nie je zaber. ale nebol... ryba bez znakov ataku... netak mi striskalo riť :)
NOreh - Profil | Po 4.8.2014 21:04:53
petersomja >> mal som ...
prisiel som k vode plny optimizmu, ale po desiatich minutach tahania prckov bol cas zmenit flek. lenze na jedinej ceste, kade som sa mohol dostat z vody k autu sa rozlozili dve mamicky s malickymi detmi ... hore bez. bolo mi trapne ist takto rovno k nim , ale nedalo sa inak. tak som si tak frajersky kracal v 30cm vode... a ked som bol pri nich, smykol som sa ... a tak som spadol... no strach, hanba... cely som bol mokry, ako keby som plaval. este dobre, ze telefon som nechal v aute. zdrhol som na iny flek, vyzliekol sa iba do plaviek, lebo ved som bol cely mokry.
na novom fleku tiez deka, dve baby ... s neposkvrnenou minulostou som vykrocil. stiahol brucho, vypol hrud.
tam trebalo zliezt po takych paneloch... sikmo... ale som si nevsimol taky drot, co tam trcal. strasne som spadol skoro az na tu ich deku. este dobre, ze som vsetko pustil z ruk, ze som nic nedolamal... ani seba
potom to uz bolo lepsie. dokonca som aj sekal. ako sa tak snazim vabit, cosi suchoce.... pozram, a moja udica z lodky leti do vody. tak som sekol, az mi v ramene ruplo. udica ako luk, zasek uplne do tvrdeho... uplne do tvrdeho. po 10 sekudach som musel priznat, ze toto asi ryba nebude....
no a skus urvat 80kg snuru :)
prisiel som k vode plny optimizmu, ale po desiatich minutach tahania prckov bol cas zmenit flek. lenze na jedinej ceste, kade som sa mohol dostat z vody k autu sa rozlozili dve mamicky s malickymi detmi ... hore bez. bolo mi trapne ist takto rovno k nim , ale nedalo sa inak. tak som si tak frajersky kracal v 30cm vode... a ked som bol pri nich, smykol som sa ... a tak som spadol... no strach, hanba... cely som bol mokry, ako keby som plaval. este dobre, ze telefon som nechal v aute. zdrhol som na iny flek, vyzliekol sa iba do plaviek, lebo ved som bol cely mokry.
na novom fleku tiez deka, dve baby ... s neposkvrnenou minulostou som vykrocil. stiahol brucho, vypol hrud.
tam trebalo zliezt po takych paneloch... sikmo... ale som si nevsimol taky drot, co tam trcal. strasne som spadol skoro az na tu ich deku. este dobre, ze som vsetko pustil z ruk, ze som nic nedolamal... ani seba
potom to uz bolo lepsie. dokonca som aj sekal. ako sa tak snazim vabit, cosi suchoce.... pozram, a moja udica z lodky leti do vody. tak som sekol, az mi v ramene ruplo. udica ako luk, zasek uplne do tvrdeho... uplne do tvrdeho. po 10 sekudach som musel priznat, ze toto asi ryba nebude....
no a skus urvat 80kg snuru :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NStavba prutov a restaurovanie.9564
NUdírny a uzení51140
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NOpravy a úpravy navijáků5905
NHi-Tech sonary forum4371
NBellyboat - Fan club4856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NRybářský retro bazar.16777
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
13:13NRybáři vs ochránci přirody 82
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:28NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











