Slovenské jadro | MRK.cz

Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Po 4.8.2014 20:43:25

dnes zase nic. ale krasne zazitky pri love nastrah

    NMISO* - Profil | Po 4.8.2014 20:36:31

    Rasto. >> je rozdiel takat za papulu a za chrbat

      NRasto. - Profil | Po 4.8.2014 20:28:30

      P!F >> zhrniem to...20min na stojaku mozno ale ked vsetko ide ako ma a mas heftovne naradie..ak sa hentaka ryba rozhodne ist prec tak ide...treba mat dost snury....tento rok mam hentaku belicu 122 na stojaku na palicu 14gramovu za cca 35min...jedneho takeho som upalil....na tecucej mam odhadom 20+ kilovu belicu...musel som so sumco palicou ist 200m zihlavou po prude...zastavit sa to nedalo...ani ma nenapadlo to brat...kto by sa s tym ebkal ....ale ze bych sedesatku candata lapil to neeee

        Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 20:28:05

        Rasto. >> :))

          NMISO* - Profil | Po 4.8.2014 20:26:01

          vanuz >> to coe preboha...

            Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 20:25:22

            Rasto. >> ...nechajte si chlapci martinku...))

              Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 20:23:58

              vanuz >> to by som moc vysoko rubal..)))

                NRasto. - Profil | Po 4.8.2014 20:22:24

                petersomja >> pis si. ....02158

                  N85 32 56 - Profil | Po 4.8.2014 20:20:45

                  ježiši najprv to video na srdce a bonus naviac k tomu :(

                    Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 20:12:47

                    petersomja >> skus martinku z turca, rasto ma cislo

                      Npetersomja - Profil | Po 4.8.2014 19:51:05

                      ...nemá zajtra niekto cestu z Martina sem do Piešťan...?

                        NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 13:29:07

                        rozhodne ta rybicka do vody stoji zato :-))))
                        https://www.facebook.com/photo.php?v=10153104637433​438&fref=nf

                          Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 11:01:29

                          Oreh >> ja tiez prave premyslam, ze kam, aby si nevadili sondy navzajom. akurat sonda samotna je 400E tak by som ju nerad len tak nechaval napospas osudu.

                            NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:57:39

                            abcdddd >> zatial na drziaku, ale dam to teraz na cln. akurat to riesim

                              Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:53:06

                              Oreh >> este jedna otazka, LSS sondu mas na tom plechovom drziaku alebo na spodku clna napevno?

                                Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:49:56

                                poldeci >> inak to bola dôležitá vec, čo som videl, že chlapík-maďar, čo to vyfiletoval na údenie, to mal za pár minút, ale dôležitá presná rýchla robota

                                  Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:49:33

                                  poldeci >> spravny masar, teplakova suprava a capecka! skoda, ze pepito nema oblecene.

                                    NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:47:20

                                    Oreh >> mozno zavysi od velkosti ryby

                                      Npoldeci - Profil | Po 4.8.2014 10:46:13

                                      P!F >> https://www.youtube.com/watch?v=7ZaIfFJDML8

                                      pili ale fakt sa to dá jesť-základ je dobre filetovať,všetko zlé von

                                        Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:45:14

                                        Oreh >> ok dik, snad aj ja budem moct povedat to iste.