Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:44:30

abcdddd >> nie

    Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:44:08

    Oreh >> bolo vela ladenia ked si presiel na HDS?

      NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:43:14

      abcdddd >> to mas stastie, ze som si tu uhorku nevsimol, by som ta s tym vyhnal za branku.

        Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:43:08

        P!F >> možno rozdiel z akej je vody tolstoj

          NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:43:01

          Orion24 >> ludo tiez griloval a udil tolstojov a vravi, ze uplna pohoda...

            Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:42:31

            P!F >> normalne sa divim, ze sa somnou este bavis. aj uhorka a paradajka tam boli. :-)

              NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:42:16

              abcdddd >> skusal som aj to aj stary lowrance cislo neviem

                NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:42:11

                poldeci >> hmmm. Tak bud som ja na prd kuchar ( co asi som ), alebo neviem kde je chyba... Este ma napadlo - pili ste na tych rybach hodne?

                  NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:41:18

                  abcdddd >> To neviem, po dvoch dnoch som prestal vencit psa na dvore, v piatok tam uz asi nechodil nikto :)

                    Npoldeci - Profil | Po 4.8.2014 10:40:39

                    P!F >> bežne nie,vlani som jedného 15kg podsekol a na druhý deň boli fašírky pri vode,zjedlo sa všetko

                      Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:40:32

                      P!F >> zaskodnik... cela ulica tyzden v respiratoroch chodila?

                        NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:40:29

                        vanuz >> ja som jedneho videl predvcerom pojedat papriku, ale neviem ci ho mam brat ako normalnu vzorku kedze islo o koho islo ( abcd ).

                          Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:39:59

                          klobukson >> tak to uz hej, henten zasa tvrdil, ze to je ako zubac len menej suche. ale aspon 70tka musi byt. nevim, nezral som a ani sa nechystam

                            NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:39:31

                            klobukson >> tolstoja som este za mladych blbych cias domov doniesol, tak okolo meter desat, konzistnencia masa ako pasteta, isiel pekne do kontajnera, mali susedia radost okolo, kym to nevyniesli.

                              Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 10:39:24

                              P!F >> poznam jedeneho, co sa chvalil, ze ochutnal paradajku!

                                Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:38:51

                                Orion24 >> aj to bude casom ak neprestanes s tym UL kom)))))

                                  NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:38:06

                                  romarius >> zas taky zufaly nesom aby som sa fotil s neulovenou rybou :-)))

                                    Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:37:59

                                    abcdddd >> boleňa ani poliaci na Orave nebrali:-)

                                      NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:37:50

                                      poldeci >> jest sa da vsetko mozne... Od kobyliek cez mravce, niektori ludia dokonca zeru aj zeleninu!

                                      Otazka na telo: jes tolstolobikov?

                                        Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:37:28

                                        romarius >> tak to sa opytaj nuza, ten to tam cita...