Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:37:22

poldeci >> údajne tolstoj nemá toľko masnosti ako ostatné ryby, možno to súvisí s tou stravou čo filtruje.....ale to údenie zrejme z neho niečo spraví, bo aj v hungarii keď doniesli čerstvé údené filety z tolstoja, išli maďari sa zabiť za tým

    Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:36:57

    klobukson >> onehda mi jeden tvrdil, ze neni spatna ryba, len zly kuchar... hovoril to popri tom ako filetoval bolene

      NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:36:43

      Orion24 >> Zase mimo... Tolstoj 50kg musi byt do 20 minut vonku. Jediny problem nastava, ked je za chrbat a v prude, ma to potom velky odpor.

        NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:36:42

        klobukson >> mrien im nachytam mraky...kolko daju za nu?...

          Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:36:08

          abcdddd >> ja som myslel toho co pise tu telenovelu

            Npoldeci - Profil | Po 4.8.2014 10:35:49

            Orion24 >> tolstoj sa jesť dá,treba ho len vedieť filetovať-všetko tmavo červené von,to je ten tuk čo nepridáva na chuti

              Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:35:16

              Orion24 >> sak by si napisal k tomu nejaky clanok, ako si mal super brzdu nastelovannu, kolko si sa snim trapil, popripade nejaku reklamu na prutiky a navijacik, skasol 1000 evri za spropagovanie, tomu by kazdy uveril ))))

                Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:35:02

                romarius >> Sak necitas? Oreh je na najlepsej ceste. Ja mu verim. Obklopil sa spravnymi ludmi, pomaly aj vybavu vychytal, uspech ocakavam kazdu chvilu. Teraz vazne!

                  Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:34:00

                  Orion24 >> mám napr. známych čo chcú odomňa len mrenu, nič iné len mrenu, na údenie (židovská ryba)

                    Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:33:52

                    vanuz >> take nieco. ty si to tu snad minule spominal. ja tam nechodim, zablokovali mi IPcku

                      NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:33:24

                      romarius >> toto by lamalo aj slavne harrisony...neto UL :-))))

                        Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:33:19

                        abcdddd >> uz aspon nahodil? ))))))

                          Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 10:33:17

                          abcdddd >> myslis ten nekonecny pstruhovy serial?

                            Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:33:17

                            Oreh >> vabis to s tou HDS12tkou?

                              Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 10:32:24

                              vanuz >> to mas ako na klube privlace, tam nejaky lolo pise clanok 2 roky ako chyti nejaku rybu stale nic. taka spravna telenovela, ide len o to udrzat citatela v napati

                                Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:32:19

                                Orion24 >> si sa nim mal odfotit do casaku ))), Ul tolstojfising

                                  Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:30:57

                                  Orion24 >> ja osobne som to nejedol, ale poznám dosť ľudí čo sa ku tomu stavalo dosť apaticky a teraz si to tam vyslovene chodia kupovať, keď to organizujú...

                                    NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:29:22

                                    klobukson >> zacinam lutovat...ze som ho nekilol :-)

                                      Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:28:44

                                      klobukson >> tak je to, kedze ja ryby tiez moc nemusim , chodievali sme na polovnicky ples a tam kazdyrok bol udeny tolstoj, zmizol ako prvy zo stola, seci sa isli zblaznit za nim, reku len si davajte a bite sa o neho kym si ja pochutnavam n apecenom prasiatku ))))))