Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:27:44

vanuz >> no to bych netvrdil...chodia na tú akciu, resp. chodili ľudia zo širokého okolia...robili tam aj iné ryby, veľa ľuďom vadí sa napr. paprať s kosťami, tu ti vyúdia kilový filet bez kostí z tolstoja a vraj údajne lepšie jak údené bársčo iné...

    NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:27:36

    romarius >> robim si poznamky a fotodokumentaciu ... bude to na knihu

      NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:26:42

      vanuz >> aj to je zazitok ... ale mam nove vabnicky ... uz to pojde. zasa som sa naucil, ako nastelovat sonar, co som ani netusil ... som o krok blizsie

        NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:26:40

        vanuz >> ono aj kurca chuti vecsine ludi lepsie to rýchlo vychovane ako domace :-)

          NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:25:49

          romarius >> to bude potom mega serial...das 10rocny

            Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 10:25:46

            klobukson >> no to je tak, ked nic ine nejedli.

            aj mne sa onehda byvaly sef chvalil, ze jedol divoke pstruhy z rieky, a ze to bola lakocina, ze ziadne kupovane.

            samozrejme to boli duhaky, a teraz vysvetluj, ze co je divocak...

              NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:25:23

              vanuz >> to bude vekom..

                Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:25:13

                Oreh >> nie clanok ale clanky na pokracovanie, od myslienky, cez pripravu, ( spomenies pribeh nastraznych 35 tiek jalcov) . cez neuspesne vypravy kvoli pocasiu az po stastny finalny pribeh ulovenia

                  Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 10:24:06

                  Oreh >> sak sa ti ani nedvihol

                    Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:23:55

                    P!F >> nie som na rybacie mäso, resp. ho nejem skoro vôbec, ale bol som pár krát na akcii, kde chytali do sietí cca 20-30kg tolstojov a údili ich...ľudia si to kupovali na kilá (celkom veľa ľudí) a tvrdili že údený tolstoj je velice dobrý, tak nevím...

                      NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:23:32

                      P!F >> nevies co je to hlad

                        NOreh - Profil | Po 4.8.2014 10:23:00

                        vanuz >> ta ja budem na titulke ... a asi napisem aj clanok, ze ako sa lapaju dvojmetrove sumce

                          Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 10:22:47

                          Orion24 >> previezol do moravy )))

                            NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:22:17

                            P!F >> ja len tak vrazdit nebudem.......je to zivy tvor...on zato nemoze.....ze to niekto vysadil

                              NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:20:23

                              Orion24 >> nekomentoval som vahu, ale material.

                                NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:19:52

                                Orion24 >> nechal diviakom, co asi... Debila co to nasadza na vystrahu zavesit niekde na namesti za gule a nechat tyzden hojdat.

                                  NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:19:48

                                  P!F >> to bolo hodne cez 30kg.....20kg kapor co som drzal v rukach bol voci tomu zubrienka

                                    NP!F - Profil | Po 4.8.2014 10:18:56

                                    klobukson >> aj 30kg hovna sa da vyudit a tiez nebudem vediet co s tym... Nie som adept na titul gurman roka, ale hento by som do huby fakt nedal.

                                      NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:18:26

                                      P!F >> ked to tak vezmes....musim kilnut kazdeho sumca..bo zere ine ryby....a na takom stojaku....nema pre koho co filtrovat...bo vyter je minimalny

                                      edit fitruje aj rastlinny plankton...= cistejsia voda

                                        NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:17:44

                                        romarius >> a co by si s tym robil?