Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

romarius - Profil | Po 4.8.2014 10:15:13

Orion24 >> do stojaku sa tak arzba nevracia lolo

    klobukson - Profil | Po 4.8.2014 10:14:55

    P!F >> jak zbytočná? malé rybky sa nedajú vyúdiť...ale 30kg toslstoj hej

      P!F - Profil | Po 4.8.2014 10:12:41

      Orion24 >> tisice malych rybiek ti za tu blbost budu vdacne, ze im ta zbytocna ryba filitruje zranicu...

        Orion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:07:51

        poldeci >> v bahne....som rad ze som vsetko odlozil.....

          poldeci - Profil | Po 4.8.2014 10:07:08

          Orion24 >> si mohol sfotiť záchranné práce,to musel mať 140cm

            poldeci - Profil | Po 4.8.2014 10:06:05

            vanuz >> jaj,cez úžinu

              Orion24 - Profil | Po 4.8.2014 10:01:59

              poldeci >> neviem cele cudne....vyzeralo ze je zamotany...tak som mu siel pomoct....a nebol....mozno sa blizi jeho koniec...ale odplaval....impozantna ryba...bol to stojak

                vanuz - Profil | Po 4.8.2014 10:01:02

                poldeci >> isiel sa neresit proti prudu asi :)

                  poldeci - Profil | Po 4.8.2014 9:58:41

                  Orion24 >> ho tam hodili vlny,či?

                    Orion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:55:22

                    3stan >> jasny herec :-)

                      abcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:55:16

                      3stan >> sa hovori multitalentovany cavo

                        Orion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:54:48

                        poldeci >> to bolo slovne spojenie co ma ma narýchlo napadlo....ked som ho potreboval dostat z plytčiny... cez pasmo este plytsej ...:-)

                          3stan - Profil | Po 4.8.2014 9:53:45

                          Orion24 >> som 3x v zivote pozoval. Uz davno tvrdim,ze som vseatranny talent.

                            poldeci - Profil | Po 4.8.2014 9:52:59

                            Orion24 >> ty si čo guliver,,,,vraj úžinu ))

                              Orion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:51:26

                              abcdddd >> ked som ho dvyhal cez uzinu.....normalne to neslo....prasa :-)

                                poldeci - Profil | Po 4.8.2014 9:50:30

                                abcdddd >> myslíš ako že chytil scan?

                                  abcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:47:24

                                  Orion24 >> mi..... za dobrotu na zebrotu. co si cakal

                                    romarius - Profil | Po 4.8.2014 9:47:07

                                    3stan >> veru, vyeb sa na nich a nist nefot ))))

                                      Orion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:47:01

                                      3stan >> pocuj veduci...ty si bol Kaprar?....bo predpazka Ti ide :-)))))))

                                        abcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:46:55

                                        3stan >> ja som to cely cas tvrdil, ze je ofoteny... :-)