Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:46:34

poldeci >> nejak my ho bolo luto....nech zije...odvdacil sa mi paradne...bol som cely od blata

    N3stan - Profil | Po 4.8.2014 9:46:00

    Vam nabuduce neofotim nic. Viete kolko mi trvalo naaranzovanie aby aspon trochu zivo vyzeral. Nabuduce pofotim aj tie 55ky aby vas presla chut na zubace. Take blede som videl len tam.

      Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:45:22

      poldeci >> sa dal ku greenpeace. odtlaca tolstoje po povodnach na Morave na plny uvazok

        Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:44:46

        Orion24 >> s adekvatnym vybavenim zdolas aj srnu. vid Vila :-) h120, 0,41mm snura, SWPG navi, dalo by sa.

          Npoldeci - Profil | Po 4.8.2014 9:43:41

          Orion24 >> čo trénuješ záchranu veľrýb?

            NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:43:29

            abcdddd >> to by sa nedalo vytiahnut....na rieke...podla mna nezastavitelne :-)

              Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:42:51

              Orion24 >> ked podseknes take torpedo to musi by mega jazda.

                Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:42:21

                Orion24 >> sumcov plna rit tuto sezonu, zubace bieda. ale stale si hovorim, ze ich cas este pride. takto sa ukludnujem

                  NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:42:00

                  abcdddd >> nevzal....co s tym?....50kg mesa?........ale brutalna ryba

                    Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:41:44

                    vanuz >> no ak sa mi to do vianoc podari tak aj s podpisom...len mu to pls nehovor, nechcem mu pokazit prekvapenie

                      NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:41:11

                      abcdddd >> to bolo tebe...sorry :-)

                        Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:41:09

                        Orion24 >> si ho vzal so sebou na navstevu?

                          Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 9:40:58

                          abcdddd >> :)))))) s podpisom?

                            Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:40:25

                            Orion24 >> sam so sebou? to uz je iny level...

                              Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:39:21

                              vanuz >> toho Kajmana som P!Fovi kupil ako darcek, dostane ho na vanoce.

                                Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 9:39:11

                                Mysho22 >> bledy je preto, ze uz nejaky cas plaval na vode, ked siel 3stan nahodou okolo a odfotil sa s nim

                                  NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:38:40

                                  Orion24 >> ja uz fuzateho nechcem ani vidiet
                                  este aj tolstolobik je mi milejsia ryba......vcera som jedneho 50kg zachranil.....z plytciny

                                    NMysho22 - Profil | Po 4.8.2014 9:37:20

                                    abcdddd >> je to viac než nevyspytatelné a zubáč je najvačší ojeb majsterko votomalevubecžadna



                                    edit: A 3stanov zubáč je preto bledý lebo používal opalovací krém s vysokým UV faktorom :D

                                      NMysho22 - Profil | Po 4.8.2014 9:35:10

                                      vanuz >> jááj ale zas Kajman je už TOP niečo ako plájboj tam musíš byť na titulke nastajlovaný v idealnej póze na zásun (ryby do vody) a hlavne musíš pre tú rybu trpeť a mať ju za kámoša. Totok neni len tak ako podme na kozu hop

                                        Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 9:31:57

                                        abcdddd >> jasne ze videl)))