Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nvanuz - Profil | Po 4.8.2014 9:31:54

jaaaj, setci by ste chceli byt na titulke kajmana jak ON, ale to neni len tak panoveeee, tomu treba obetovat vsetko, nie nahodne chodit

    Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:30:38

    Mysho22 >> to poznam... ja uz som parkrat ne tej obalke imaginarne bol tiez. naposledy 120na sumec, ktory za 10 min zdolavania ani raz nekopol. som si hovoril, ze je to zubac ako noha... :-)

      Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 9:29:53

      romarius >> veru aj lopaty a kapríci išli z člnka velice dobre, aj v najväčšej horúčave

        NMysho22 - Profil | Po 4.8.2014 9:29:11

        abcdddd >> podobne sa mi transformoval kapital zubko už som sa videl na titulke slovenského hríbara s novým rekordom a on debil sa morfoval na dopravnú značku zakaz vjazdu ...... ,ale kopačky jazdy dole prudom do stran všetko na paradu až sa mi v svetle čelovky zjavil úlovok už ma objímal stryčko infarkt

          Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:28:49

          romarius >> to je photoshop, ved sa kukni aky je ten zubac bledy. uz si niekedy takeho bledeho zubaca videl?

            Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:28:16

            Orion24 >> ty inak ani nevies... talent od prirodzenia si.

              Nromarius - Profil | Po 4.8.2014 9:26:36

              abcdddd >> jak nedalo?si nevidel 3stana ze zubacom v ML?

                NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:26:00

                abcdddd >> dobre som zrobil.....:-)))))))

                  NOreh - Profil | Po 4.8.2014 9:25:53

                  v sobotu v noci som bol na dvojmetraka s miestnym majstrom, co ma polapane 250tky. ani jeden sa nam nedvihol. nieco vraj bolo zle. ze inak by sa dvihlo aj 200 ...

                    Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:24:07

                    Orion24 >> cez vikend sa pomaly nedalo dostat k vode ak ste si nevsimli vase velicenstvo...

                      Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:23:19

                      Mysho22 >> minule som takto mal sumca 2m+, po 5 min zdolavania som zistil, ze je to 6m+ a 20cm priemer papek.ale v prude zaber ako do velkeho sumca a nasledne len tupy tah dole prudom. ponorka :-)

                        NMysho22 - Profil | Po 4.8.2014 9:23:18

                        Orion24 >> vôbec nepli lebo som nebol stači?

                          NOrion24 - Profil | Po 4.8.2014 9:20:05

                          ako pli?...bo ja cez vikend som makal v zahrade , trenoval dvojfazovo....s rodinkou...ci som niečo vynechal abo jak :-)

                            NMysho22 - Profil | Po 4.8.2014 9:18:45

                            Tak chalani si chceli možno len zazdolávať a teraz sú nato ideal podmienky taký vyvalený strom či uravaná haluz v toku to je aké pošušnaničko :D

                              Nklobukson - Profil | Po 4.8.2014 9:16:51

                              Hamon >> kakao tečie všade tuším...jak v povodí amazonky v čase monzúnov

                                Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:15:55

                                Hamon >> kakao nevadi... ale 2-3x viac vody je masaker. to uz aj sumce vypnu a zalezu do neprudnych partii a preckaju hlavny napor. nehovoriac o tom, ze z brehu sa samozrejme chytat neda a najblizsie dva tyzdne, ak bude pokracovat toto premenlive pocasie, sa ani dat nebude. blato po kolena...

                                  NHamon - Profil | Po 4.8.2014 9:12:46

                                  abcdddd >> Tipujem, ze nejak extra nezachytali, nakolko voda v Dunaji sla hneda ako kakao. Plus ako pises, cca 2x nad stav z pred dvoch tyzdnov. Takze tazko chytatelna. Podla mna skoncili na nejakom jazere pobliz.

                                    Nabcdddd - Profil | Po 4.8.2014 9:10:12

                                    Boris >> nazdar, ja viem, ze uz to je pase, ale pre zaujimavost by som rad vedel ci zijes. boli ste? a len tak mimochodom odkaz chalanovi, ktory pozyval, ze vrata na plavebnej komore v Gaybyckove maju s prietokom vody pramalo spolocne. Jedinym kladom pokazenej pravej plavebnej komory je pozastavena plavba a tympadom nulova premavka a ziadne vlny od tlacakov a vyletnych lodi. Gro prietoku samozrejme na odpadaku tvori elektraren a ta mala, vzhladom k stavu na hornom toku Dunaja v BA turbiny na plne pecky a samozrejme na sutoku odpadak/stary tok hra ulohu aj to kolko na Hrusovskej zdrzi pustia do stareho toku a ako tak pozeram SHMU bolo to tam cez vikend pekne vesele... Normal je 200-250, bolo tam cca 600 (3x viac)

                                      Nzubik - Profil | Ne 3.8.2014 19:07:34

                                      prosim, dajte nejaky typ na sukromak, najlepsie s chatkami, chceme zobrat s kamaratom deti na ryby, dik

                                        NP!F - Profil | Ne 3.8.2014 14:52:01

                                        poldeci >> tie z polska su urcite dva krat horsie!