Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 20:02:06

vanuz >> asi je ešte v Chorvátsku

    Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 19:00:10

    kura11 >> asi tak 😊a budu vsetci spokojní

      Nkura11 - Profil | Pá 1.8.2014 18:38:46

      cmeliak87 - 1.8.2014 18:23:18 >presne tak, zober radsej rodinku dakde vonku jak kkciny zasa kupovat :-)) ja tiez kupujem a potom predavam a kupujem a predavam jak dilino... a tiez mi vela veci vobec netreba

        Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 18:23:18

        kura11 >> ale hovorim ze to neni prioritne seriem na to radsej to miniem na dajaku vikendovku na pivko, krkovičku atd :)

          Nkura11 - Profil | Pá 1.8.2014 18:20:56

          cmeliak87 >> aha ja ze daco chces lepsie.. ta jasne potom.. kukol by som mozno tie technia ak ich ozaj sracko nemal casto tak to budu na feeder dobre masinky a dava za 70e tusim..skus kuknut bazos

            Nkura11 - Profil | Pá 1.8.2014 18:19:59

            poldeci >> ta ja som neprepocitaval tie polske zlote.. ale sa mi velmi nezda bo v polsku vsetko bolo akesi drahsie este ako u nas.. navyse co daval tak tam bol zauber...

              Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 18:19:48

              kura11 >> no si ma financne predcenil, ale zas az tak mi to nesuri mam dva navijak na feedererov len sa mi zdala dobra cena som chcel do zasoby ale nasilu cez 100 ecka urcite nebudem kupovat

                Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 17:01:53

                kura11 >> za jednu z nemecka má dve z poľska,tebe by som nechcel dať spravovať moje peniaze )

                  Nkura11 - Profil | Pá 1.8.2014 16:06:55

                  cmeliak87 >> na bazosi tiez niekto predava vda kusy technium 4000 ku.. z vychodu, len sa dohodnut na osobnom prebrati nech vies v akom to je stave a nie je o com..

                    Nkura11 - Profil | Pá 1.8.2014 16:04:56

                    cmeliak87 >> co tak kuknut na nordfishing.. je tam X shiman za slusne ceny.. na feeder by aj technium mal byt ok.. inak stradic,rarenium, fasa motatka do 150eur, 166eur za zauber to uz dakomu riadne preskocilo.. akoze naskladnia 3 kusy ale budu tam na vecne casy lebo to je nepredajne.. sraaach..

                      Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 15:43:01

                      cmeliak87 >> nič tomu nebude!

                        Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 15:42:09

                        Rasto. >> raz začas si radosť spravím

                          Nsaxana - Profil | Pá 1.8.2014 15:42:07

                          cmeliak87 >> pelada berie od adlerovcov - wft a fishingmart bude čína, ale rozdiel nebude žiadny, telo a črevá budú rovnaké - čína, jedine cievka a madlo bude iné, kludne by som šiel do fishingmatťáckeho, ak ti nevadí, že je bez náhradnej cievky - inak tam pasuje každá jedna od ryobi a aj od klonu ryobi ako je napr. dragon FD900 alebo FD700......

                            Ncmeliak87 - Profil | Pá 1.8.2014 15:40:47

                            chcem to ináč na feeder čize malo by to hadam vydrzat aj za taku cenu

                              NRasto. - Profil | Pá 1.8.2014 15:39:29

                              poldeci >> hmm tak to si pseudo tackle...kupovat treba aj ked to nepotrebujes

                                Nmir999 - Profil | Pá 1.8.2014 15:34:13

                                poldeci >> tato je kovova srobovacia, nesklopna... ani ja to neriesim, pomer cena/vykon rozhodol.

                                  Npoldeci - Profil | Pá 1.8.2014 15:32:29

                                  mir999 >> ako ja to neriešim ,navijáky mám na ďalších 20r.

                                  neštudujem a nebádam aká obchodná politika v tom je-pozrem cenu,vyberem a kupujem ak to potrebujem


                                  tie arktiky su za ten peniaz dobré-akurát sa lámali kľučky na nich,predchádzajúci model s grafitovou kľukou