Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NHrubian - Profil | Čt 31.7.2014 18:35:38

Oreh >> Šak to!

    NOreh - Profil | Čt 31.7.2014 18:28:12

    Hrubian >> cesta ako taka to znesie, ale stale sa pod kolesa motaju tie auta, co sa vlecu 130tkou

      NHrubian - Profil | Čt 31.7.2014 18:26:22

      MISO* >> Naša R1 v niektorých veľmi krátkych úsekoch kľudne 250 km/h znesie, na zvyšku sa dá ísť 180-200 km/h bez problémov. Ja som tam teda tak rýchlo samozrejme nešiel, ale stará mama mi vraveli. Trestanie podľa výšky majetku alebo príjmu je výmysel večne závistlivých boľševických mozgov. Skôr by bolo treba zabezpečiť vykonateľnosť práva, tam je pes zakopaný, a nie vo výške pokuty. Takéhoto človeka viac ako pokutou potrestáš napríklad verejnoprospešnými prácami. A tým výkonom práva mám na mysli, že si ich aj naozaj bude musieť odpracovať, najlepšie na verejnosti a náležite označený ako priestupca. Verejná hanba je viac ako akékoľvek peniaze.

        NOreh - Profil | Čt 31.7.2014 18:18:51

        poldeci >> mas pravdu, na nasich cestach sa neda jazdit rychlo. nad 200 uz je to o drzku

          NMISO* - Profil | Čt 31.7.2014 18:15:44

          Hrubian >> ak porovnavas, tak porovnavaj porovnatelne. A nasa R1 s nemeckou dialnicou porovnatelna nie je. Tiez nas vozovy park a nemecky je trochu rozdiel.
          Ale co je pre takeho kkkokkota 800 evri pokuty??? nic, vyberie z vacku a zaplati. A ze mu hrozi zadrzanie vodicaku??? Asi vie, ze si moze kupit novy...Ja by som taketo jazdenie povazoval za trestny cin s povinnou sadzbou min. 90 dni v lochu. Ziadne sudy alebo blbosti, jasny dokaz je radar a basta. Alebo verejne sfackovat na hlavnom namesti ;-)))

            Npoldeci - Profil | Čt 31.7.2014 18:15:05

            Hrubian >> presne podobný koment bol aj v článku o c.pirátovi

            zas nemecké cesty a naše sa ani veľmi porovnávať nedá,tých pár km kde sa to u nás dá "vypeckovať" je málo- je otázne či vôbec sú naše cesty pre také auto ako je ferrari

              NHrubian - Profil | Čt 31.7.2014 18:08:40

              romarius >> Jak to že mu nefungoval obmedzovač na 250 km/h? Inak samotná rýchlosť ešte neznamená, že musel ísť nebezpečne. Ako príklad je možné uviesť Nemecko, ktoré napriek neobmedzenej rýchlosti na väčšine úsekov diaľnic nemá vyššiu nehodovosť. Korelácia medzi rýchlosťou a nehodovosťou bola skúmaná viacerými štúdiami a nepreukázala sa.

                NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 16:54:16

                abcdddd >> minulosť..sak uz asi ani nehraju

                  Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 16:26:36

                  Rasto. >> :-) fanusik?

                    NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 15:52:56

                    abcdddd >> stihol som to tesne pred...nastastie...uz by mi nic ine nechybalo....bych sa zahral na REM

                      Nabcdddd - Profil | Čt 31.7.2014 15:38:32

                      Rasto. >> dufam, ze si nestal v tej kolone. ci uz si bol v tom case v rachote?

                        NRasto. - Profil | Čt 31.7.2014 15:14:12

                        nebol to ten kamion na D1 dnes?

                          NOrion24 - Profil | Čt 31.7.2014 15:02:58

                          Hamon >> to je pravda Oreh tak pomaly nezvykne jazdit

                            NHamon - Profil | Čt 31.7.2014 15:02:15

                            Orion24 >> Ne, podla mna dakto na cervenom ferrari ;)

                              Nromarius - Profil | Čt 31.7.2014 15:02:09

                              Orion24 >> hej na vychodze sa tak jazdi bezne))))

                                NOrion24 - Profil | Čt 31.7.2014 15:01:06

                                romarius >> sak to normalna cestovna rýchlost.....asi Oreh na bielom zazraku

                                  Nromarius - Profil | Čt 31.7.2014 14:56:54

                                  šaleny vychodň, 258 km po R1 , cisty cct

                                    Nluban ca - Profil | Čt 31.7.2014 11:55:08

                                    Fatal error!!! V sobotu som chcel údiť kapre a v mraziaku len dva...Musel som volať kamarátovi na sádku,ten ma vysmial,že mám vyudiť jalce z Kysuce a povedať že súto pstruhy:)

                                      N3stan - Profil | Čt 31.7.2014 11:41:18

                                      P!F >> som nieco zle napisal?

                                        NP!F - Profil | Čt 31.7.2014 10:53:19

                                        3stan >> :)))))))))))))))))))) hovado!