Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npoldeci - Profil | Čt 31.7.2014 10:28:07

3stan >> )

    N3stan - Profil | Čt 31.7.2014 9:21:57

    poldeci >> by si chytal jalce a tiez by si radsej mrazil zeleninu;)

      Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 22:48:20

      Mysho22 >> klobasy :-) opytam

        NMysho22 - Profil | St 30.7.2014 22:33:11

        abcdddd >> pcha nevieš čo je dobré sa spýtaj P!f na haf klobási ktoré odomňa imrvere dranká :-D

          Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 21:56:45

          petersomja >> nevim, ty si tu pisal o stvornohych vseobecne. Kludne priznaj, ze gulas z peska...

            Npetersomja - Profil | St 30.7.2014 21:45:24

            abcdddd >> ..tak ja skôr krava,prasa...ale ja nemám nič proti keď sa ti to ľúbi..

              Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 21:26:11

              petersomja >> stvornohe su aj macka a pes...

                Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 21:25:22

                Orion24 >> tu na mrku uz neanalyzujem. Co je psano to je dano. 4-5g :-)

                  NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 21:05:52

                  klobukson >> inak dnes som dokupil nejake ruzove nastrahy ....:-)..som pripraveny :-)

                    Npoldeci - Profil | St 30.7.2014 21:01:01

                    Rasto. >> tu to tiež trocha zastalo,sa im nechce hýbať

                      Npoldeci - Profil | St 30.7.2014 20:59:14

                      Orion24 >> čím? tým kúskom ryby 2-3 zu a nejaký malý sumec

                        NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 20:52:38

                        Hamon - >> 51% ludi nevie kto je Oreh...zle...cele zle

                          NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 20:51:58

                          poldeci >> chvastun

                            Npoldeci - Profil | St 30.7.2014 20:49:42

                            petersomja >> niečo urobím barter ale 2-3ryby mám bežne v zásobe...a môžem ja za to koľko vážia

                              Npetersomja - Profil | St 30.7.2014 20:33:03

                              poldeci >> sak nejaké to bravčové,hovädzie..4 struhy, zubac.hrach a uhorky.. ale určite nie 12 kg rýb...)))

                                NRasto. - Profil | St 30.7.2014 20:31:23

                                poldeci >> to nieje vela..ale deti by sa potesili..mne sa tento rok moc nedari jedle...len kdeake pcvny lapam

                                  Npoldeci - Profil | St 30.7.2014 20:26:23

                                  petersomja >> je to veľa? tak kukni koľko máte doma iného mäsa

                                    Npetersomja - Profil | St 30.7.2014 20:03:41

                                    poldeci >> ..to načo ti je toľko rybaciny?... Jako jem ryby, no radšej mám snicle alebo steaky s tých takých štvornohých zvierat..))

                                      NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 20:00:01

                                      abcdddd >> necitis v tej vete ironiu?...:-)...som myslel ze si viac analyzujuci :?-)

                                        Npoldeci - Profil | St 30.7.2014 18:01:02

                                        abcdddd >> žiadne šťastie,predvídavosť )