Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

abcdddd - Profil | St 30.7.2014 17:59:53

poldeci >> este stastie ze si tam dopisal tie filety :-)

    poldeci - Profil | St 30.7.2014 17:58:56

    abcdddd >> ich pooblizujem /filety/

      abcdddd - Profil | St 30.7.2014 17:55:31

      poldeci >> nevypisuj to tu takto verejne. Este budes lutovat, ked ti polka jadra bude skemrat v pripade konfliktu pod dverami.

        poldeci - Profil | St 30.7.2014 17:53:55

        abcdddd >> mám ,asi 8kilo c a 4kilo su ---filety
        bude stačiť?

          abcdddd - Profil | St 30.7.2014 17:48:22

          poldeci >> treba namasit nejake ryby, budu sa hodit.

            abcdddd - Profil | St 30.7.2014 13:27:15

            romarius >> ee 4-5g som chcel napisat...

              romarius - Profil | St 30.7.2014 13:25:01

              abcdddd >> si scel 20-50 napisat ne?

                abcdddd - Profil | St 30.7.2014 13:23:10

                romarius >> skor by som povedal, ze je v kybli, ked uz aj v case osobneho volna dobrovolne chodi k Morave s prutom 2-5g

                  abcdddd - Profil | St 30.7.2014 13:21:57

                  klobukson >> mu ani nehovor, ze bude aj ruzovy lebo prestane chyat body a zacne iba brodit... vrcharsky bude pre tych, ktori pocas preteku nabrodia najvacsiu vzdialenost.

                    klobukson - Profil | St 30.7.2014 13:08:17

                    abcdddd >> v prívlači možno bude zelený navijak medzi najlepšie bodovaným...potom bude aj biely s ružovými bodkami...žltý...biely...atď...

                      romarius - Profil | St 30.7.2014 13:03:45

                      abcdddd >> on ma zeleny kybel senzas :)))

                        abcdddd - Profil | St 30.7.2014 12:49:14

                        Orion24 >> a zeleny dres mas?

                          Orion24 - Profil | St 30.7.2014 12:04:47

                          klobukson >> vyborne prirovnanie :-)...taky isty blby pocit mam aj ja :-)

                            klobukson - Profil | St 30.7.2014 11:58:18

                            Orion24 >> ty si jak sagan...netreba vyhrať...len body:-)

                              Orion24 - Profil | St 30.7.2014 11:34:09

                              abcdddd >> body..jedine body...ryba je nezaujimava

                                abcdddd - Profil | St 30.7.2014 11:19:34

                                Orion24 >> chytas aj ryby ci uz len body?

                                  Orion24 - Profil | St 30.7.2014 11:18:17

                                  abcdddd >> trenujem o dusu...a kde s takym kolikom,, tak 4-5gr prut max ...

                                    luban ca - Profil | St 30.7.2014 10:45:57

                                    Rasto. >> Tentokrát v tom ryby neboli:) Musel som v noci otočiť Bratisklavu,bol som pre švagra na letisku a spojil som to s obhliadkou jednej zákazky,ktorá prebehla v trochu neštandartnom a netradičnom čase:) Ale pozitíva z nočnej jazdy,na tempomat až do ZA...A dnes som si udelil mimoriadne voľno:)

                                      abcdddd - Profil | St 30.7.2014 10:36:10

                                      Orion24 >> chodis s UL na Moravu? ci trenovat si bol? :-) sa nejak rozmaha nesvar medzi pretekarmi s 30g prutmi na sumcov chodit... epidemia