Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NRasto. - Profil | St 30.7.2014 10:25:46

luban ca >> tak asi brali kym si to opucoval nasackoval a zamrazil..ja ked idem spat o tretej stvrtej tiez pak potiahnem

    Nluban ca - Profil | St 30.7.2014 10:17:22

    Dobré ráno...Tak zobudiť sa v pracovnom týždni o 10:00h,to sa mi dlho nepodarilo:)

      NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 9:23:21

      klobukson >> viem si tu srandu zivo predsavit :-/

        Nklobukson - Profil | St 30.7.2014 9:16:06

        Orion24 >> minulý týždeň, kamoši čo trhačkujú na sumcov v noci zobudili, obrovský strom im doplavilo, zachytilo do všetkých 4 trhačiek...zamotalo, teraz dvaja držali 4 udice...strom držali na mieste v prúde, odtrhnúť sumčiarske šnúry nešlo, ťahalo ich do vody, zápletka.....potom nejako horko ťažko to potrhali odrezali...

          Nromarius - Profil | St 30.7.2014 9:14:44

          Orion24 >> nevyhovaraj sa))))))))

            NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 9:12:34

            P!F >> toto nebolo pre Ulkarov.....to by aj na kajaku bola vela :-)

              NRasto. - Profil | St 30.7.2014 9:08:25

              P!F >> jo videl som v ML...tak si najdeme ineho konicka...

                NMysho22 - Profil | St 30.7.2014 9:06:45

                Orion24 >> takže večer holíš? :D








                edit: A ešte aj dobre chutia :-)))

                  NP!F - Profil | St 30.7.2014 9:05:46

                  Orion24 >> ty si lolo, v najlepsom case odchadzat.

                    NP!F - Profil | St 30.7.2014 9:05:08

                    Rasto. >> pod nosom mam akurat ramena plne pytliakov a stare koryto plne madarskych zasobovacov card... Prd a nie spajza.

                      NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 9:04:04

                      Mysho22 >> zabi bobra ....zachrnais strom.....

                      edit sak ich je tolko jak Plosiek vo vode :-)

                        NMysho22 - Profil | St 30.7.2014 8:55:43

                        Orion24 >> vieš ,že stromy v Morave a okolí majú na starosti Bobore či chceš byť tiež na zozname chránených živočíchov ? :D

                          NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 8:43:24

                          Rasto. >> behom chvilky sla voda rapidne hore, po zapriahnuti stromu som to zbalil a siel domov

                            NRasto. - Profil | St 30.7.2014 8:41:14

                            P!F >> spajzu mas pod nosom a ebkas sa na Moravu? Ci ta ukecali ze tam beru? Vceraj bych aj ja vsadil na to ze budu...ale zistovat som to nesiel

                              NP!F - Profil | St 30.7.2014 8:06:00

                              klobukson >> no ved totok, ja blbec som namiesto toho isiel na moravu a chytil som akurat par stipancov.

                                Nklobukson - Profil | St 30.7.2014 8:04:42

                                P!F >> jak že nepli? sa pilo hodne...dobre sa sedelo vonku dlho do tmy...slovan rozbil šerifa...pekný smädný večer bol...

                                  NP!F - Profil | St 30.7.2014 8:04:15

                                  Orion24 >> nebude, 0.06ky mi vlezie na 5000ku navijak niekolko kilometrov, dobre nastavim brzdu, jemne doladim ruky, budem vsetko surfovat.

                                    NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 8:01:41

                                    P!F >> :-)))))))))))))))0,06ka na hariku...a kua :-))) to sa bude trhat

                                      NP!F - Profil | St 30.7.2014 7:59:30

                                      Orion24 >> nemozem, kupujem motorcek na lodku, bol by som polovickou kastrovany. Kupim len 0,06 silon a budem dalej chytat s tym co mam.

                                        NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 7:57:30

                                        P!F >> nejake mam vo vypredaji ak chces :-)))))))))