Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NP!F - Profil | St 30.7.2014 7:56:24

Orion24 >> mne nepli, asi prejdem na UL.

    NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 7:56:00

    klobukson >> Vyborbe veduci..vyborne....UL je ten správny liek

      NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 7:55:41

      abcdddd >> jo co sa da skomplikujem :-)))))))

        Nklobukson - Profil | St 30.7.2014 7:52:22

        Orion24 >> to by mohol byť aj taký slogan "Zober ULko, nie drogy!"

          Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 7:50:11

          Orion24 >> neni si ty majster konsipacnych teorii?

            NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 7:42:22

            Pli či nepli vcera :-)

              NOrion24 - Profil | St 30.7.2014 7:42:02

              abcdddd >> to je jasny "politicky dovod".....nestihaju cerpat ako prachy z fondov EU...tak natahuju cas....

                Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 6:53:07

                met >> a mozno na tych snimkach je vasa kotva a teraz je kvoli nej v BA takyto humbuk... :-)

                  Nmet - Profil | St 30.7.2014 4:17:53

                  abcdddd >> kurva tak zhruba v tych miestach sme s kamosom nechali kotvu a predtym sme ju skusali vytrhnut motorom. Nakoniec sme ju odrezali. :) Mohla to byt pekna supa.

                    NP!F - Profil | St 30.7.2014 1:19:21

                    Hrubian >> trava je zlo, raz som kvoli nej na hodinu odstavil stary most z petrzky do mesta, sa mi zuzila vozovka a nezmestil som sa dalej... citil som sa ako uplna kuwa, ked mi to "umrete" auto policajti pomahali odtlacit.

                      Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 1:09:00

                      A je to vonku. Uz aj v Dunaji su podvodne bomby! Bolenobijci Na straz! :-)

                      http://tv.sme.sk/v/30452/v-dunaji-mozno-nasli-minu-​statni-pyrotechnici-nevedia-co-s-nou.html?ref=tit

                        Nmet - Profil | St 30.7.2014 1:07:10

                        Hrubian >> Trava ohlupuje statocne. Mam tu v Irsku kolegu slovaka, pred 5 rokmi bol v pohode,ale dennodenne hulenie z neho spravilo, male osprostene zvieratko. Ked sa ho spytam ako sa vola jeho syn, trva mu to tak 5 sekund nez si spomenie. Alkohol narobi viac skody v rodine, ale trava je tiez pekne zlo.

                          Nabcdddd - Profil | St 30.7.2014 0:45:59

                          P!F >> aj sex je droga. sex s bolenmi este vacsia :-) bol tu jeden co tu uz neni...

                            NHrubian - Profil | St 30.7.2014 0:43:29

                            P!F >> Myslím, že ostala. Tráva síce ohlupuje, ale nebezpečná zo spoločenského hľadiska veľmi významne nie je. Samozrejme ak nezačnú huliť všetci, lebo to by potom nemal kto robiť, pretože všetci by mali v paži. Na cukor niektorí tiež nedajú dopustiť, len sa z neho zase priberá a má aj iné vedľajšie negatívne účinky.

                              NHrubian - Profil | St 30.7.2014 0:39:08

                              petersomja >> Preto. Každý kvôli niečomu inému. Slabšie povahy podľahnú hneď, silnejšie neskôr. Problém drog je, že nie sú zlé, ani dobré, ale sú superzlé a superdobré súčasne. A práve to je tá vražedná kombinácia.

                                NP!F - Profil | St 30.7.2014 0:38:29

                                Hrubian >> keby sme sa na to pozerali s otvorenymi ocami, ostala by nejaka maka droga okrem kavy a caju?

                                  NHrubian - Profil | St 30.7.2014 0:32:23

                                  Orion24 >> Chlast je tvrdá droga, len spoločensky tolerovaná, na rozdiel od tých ostatných tvrdých.

                                    Npoldeci - Profil | Út 29.7.2014 23:20:11

                                    Orion24 >> no,je silnejšia povaha ako ty )

                                      NMysho22 - Profil | Út 29.7.2014 23:04:23

                                      Orion24 >> a chlast nie je droga?

                                        NOrion24 - Profil | Út 29.7.2014 22:42:37

                                        vanuz >> chlast je lepsi ako drogy