Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

vanuz - Profil | Út 29.7.2014 22:34:20

Orion24 >> ale nauci ho chlastat prvu ligu

    Orion24 - Profil | Út 29.7.2014 22:32:39

    poldeci >> vidis liga zachranila chlapca od drog...:-)

      Mysho22 - Profil | Út 29.7.2014 22:26:53

      vanuz >> tak to už je k onému iba kúsok ako písal dole poldeci stres,zodpovednosť a už sa vezieš ešteže liga bude mať koniec do 2 rokov po znamení ohnivého jalca na nebi :-)

        vanuz - Profil | Út 29.7.2014 22:22:48

        Mysho22 >> ty si vuuul. Nikdy, to radsej budem ryby na body chytat

          Mysho22 - Profil | Út 29.7.2014 22:17:23

          petersomja >> aký matroš ponúkaš a za g/koľko? Kľudne do SZ ako ujovi vaňuzovi :D

            vanuz - Profil | Út 29.7.2014 21:59:26

            petersomja >> ok

              petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:57:57

              vanuz >> SZ

                petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:51:50

                poldeci >> ...veď hej,presne to...keď mas niečo v hlave tak si vyberies sám....aj keď...čítal som všelijaké príbehy...no stále si myslím že rozhodnutie je na každom z nás...ostatné sú vyhovorky

                  vanuz - Profil | Út 29.7.2014 21:46:37

                  petersomja >> jak vsade? Spoluziaci, skolnik? Mne to nokdy nikto neponukal este

                    poldeci - Profil | Út 29.7.2014 21:45:02

                    petersomja >> o tom ja ale nepíšem,vyber si z toho len to ,že bez rozdielu kto má akého filipa tak môže každý dopadnúť veľmi zle

                      petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:32:55

                      ...kurna 75% z vás tu má nejaký titul,a počítam že 100% z nich na to nepotrebovalo drogy...chyba bude inde...)))

                        poldeci - Profil | Út 29.7.2014 21:29:43

                        petersomja >> to ja neviem,skrat,barlička na chvíľu
                        ..dôvod sa vždy nájde

                          petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:23:48

                          poldeci >> VÝHOVORKY...

                            petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:22:30

                            poldeci >> a čím to je? Prečo? Prečo začnú brať? Nechápem,veď keď máš stále čo robiť tak načo?

                              poldeci - Profil | Út 29.7.2014 21:22:16

                              petersomja >> druhý sa práveže nenudil,tiež vš,fofry,stres,frajerka...elektrošoky ani neviem koľko krát

                                poldeci - Profil | Út 29.7.2014 21:17:48

                                petersomja >> no smutné,jeden z nich bol na strednej striktne proti drogám ale prišla vš v hlavnom meste a bez štofu ani nešli do kina, etc etc

                                  petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:17:28

                                  ...a podľa mňa berú drogy len tí co sa nudia a nevedia čo zo sebou...nemám ani chvíľu čas,furt voľačo...tak načo drogy?

                                    petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:08:09

                                    poldeci >> tam skončím aj ja ked skončí liga...)))... Ale inak smutné

                                      petersomja - Profil | Út 29.7.2014 21:06:11

                                      vanuz >> ..,keby som chcel tak úplne všade,a na začiatku máš aj zľavu...))...ide o to ci chceš...ja potrebujem love na háčiky, štartovné,na cestu,...treba si určiť čo je dôležité...podľa mňa teda

                                        poldeci - Profil | Út 29.7.2014 20:59:04

                                        petersomja >> dvoch spolužiakov mám na psychiatrii, oni sa v tých "začiatkoch" prakticky nemali od koho poučiť ale teraz je dostupných toľko informácii prečo nie drogy