Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Oreh - Profil | Út 22.7.2014 13:19:26

romarius >> to si bol ty v tom roztrhanom tricku, co Ti tak sopel tiekol az do ust?

    vanuz - Profil | Út 22.7.2014 13:18:58

    Oreh >> nabuduce tam prihod jednu-dve pirane, uz ti ich kradnut nebduu

      Oreh - Profil | Út 22.7.2014 13:18:37

      P!F >> z vedra, 35cm jalce

        romarius - Profil | Út 22.7.2014 13:18:23

        P!F >> sak 35 jalce slusne ryby ne

          Martinbati - Profil | Út 22.7.2014 13:18:06

          P!F >> krasny komentar

            P!F - Profil | Út 22.7.2014 13:17:41

            Oreh >> cigani vam uz zeru aj nastrazky?

              Oreh - Profil | Út 22.7.2014 13:16:21

              vanuz >> mal som malo casu. o pol desiatej som musel zdrhnut, lebo strasne blesky.
              o siestej som zacal chytat nastrahy. uz som mal tri, tak reku koncim, blizim sa k depu, kde som mal rybky, a tam cigancata ... vyrabovali mi to do supiny, tak som musel pokracovat znova. o pol osmej som sa dostal do lodky .... kym na miesto lovu.

                vanuz - Profil | Út 22.7.2014 13:14:04

                Oreh >> nadipuj to

                  Oreh - Profil | Út 22.7.2014 13:12:53

                  romarius >> este hodinu keby som mal, tak to padne ... tak mi stlacalo zadok, ked sa zaciernila polovica sonaru :)

                    romarius - Profil | Út 22.7.2014 13:10:26

                    Oreh >> to je smola kua toto

                      Oreh - Profil | Út 22.7.2014 13:09:39

                      vanuz >> inak vcera som mal paradne nastrazky, iba ma ta burka vyhnala... skoda. pocasie bolo idealne, a aj aktivita pod vodov bola. kazdu chvilu nejaki obzeraci pri nastrahe

                        Oreh - Profil | Út 22.7.2014 13:07:38

                        Bacil-BA >> mas vkus

                          Orion24 - Profil | Út 22.7.2014 13:07:06

                          vanuz >> netreba mu ich...ty co ho ohrozuju su s nim :-)...len aby to prezil

                            Martinbati - Profil | Út 22.7.2014 13:06:44

                            romarius >> este tam je, par krat som tam bol ale nejedol som tam, mali sme tam par krat muskarske stretko

                              vanuz - Profil | Út 22.7.2014 13:06:35

                              dnes body za premiu asi nebudu, 21 zolikov v uniku

                                romarius - Profil | Út 22.7.2014 13:04:03

                                Martinbati >> cez cestu je tak apivaren, teda aspon bola))))

                                  Hamon - Profil | Út 22.7.2014 13:03:50

                                  Bacil-BA >> Take mas doma? :)))

                                    P!F - Profil | Út 22.7.2014 13:01:37

                                    poldeci >> dobre pivo, klud - karton plechoviek a treska s rozkom na hotelovej izbe?

                                      Kolac1 - Profil | Út 22.7.2014 13:01:22

                                      poldeci >> ja ked chodim do mesta ta chodim do bazaru....., alebo do kohuta.....,

                                        Martinbati - Profil | Út 22.7.2014 13:00:42

                                        romarius >> myslis na policiu? :)