Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 13:55:47

Oreh >> zarataj aj toho illexa :-)

    NOreh - Profil | Út 22.7.2014 13:55:03

    romarius >> ako pise Poldeci. na karasov som isiel 25+25km .. a nechytil som, dalsi vyjazd za jalcami cca tri hodiny a nic. tak dam 8 evri za plny hacik pijavic a mozem vyrazit. male ryby to neobzeru, a videl som take, ze potom hacik do flasticky a do chladnicky, a oni tie potvory zili aj na haciku este par dni

      Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 13:52:19

      romarius >> ja viem,že vieš a verím ti ) ...ja cenu nepoznám/doteraz/

        NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 13:49:36

        DNES budu pnut

          Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 13:45:20

          poldeci >> sak pisem ze 0,5 evri ks, na vlastne oci som videl cennik

            Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 13:42:18

            romarius >> neviem cenu ale máš to na viac rybačiek a ako alternatíva k orehovmu naháňaniu času s rybkami si myslím,že cena ok

              NOreh - Profil | Út 22.7.2014 13:35:56

              romarius >> asi berkley

                Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 13:35:16

                poldeci >> jo 0,5 evri kus

                  Npace - Profil | Út 22.7.2014 13:31:17

                  poldeci >> jj...som videl putace....

                    Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 13:29:40

                    pace >> Adicts

                      Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 13:29:22

                      Oreh >> "susedia"

                      nádaje majú aj v rybárstvach,tie vaše tam nepoznám-popýtaj sa

                        Npace - Profil | Út 22.7.2014 13:28:43

                        poldeci >> na jaky koncert ides?

                          NOreh - Profil | Út 22.7.2014 13:26:13

                          poldeci >> uplne susedia nie. bol som s nim a tiez sme sa natrapili kvoli jednej pijavici. nic, musim sa s tym popasovat. zozeniem. inak jalce vcera makali paradne, ani sa nemotali ...

                            NP!F - Profil | Út 22.7.2014 13:24:27

                            Oreh >> na luniku...

                              Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 13:23:57

                              Oreh >> jeden čas executor vedel nazbierať,ste susedia

                                NOreh - Profil | Út 22.7.2014 13:21:56

                                poldeci >> neviem, kde by som nazbieral. moje fleky z detstva su uz zastavane ... porad , kde to najst. tych kanalov cekom ubudlo.

                                  NMysho22 - Profil | Út 22.7.2014 13:21:13

                                  poldeci >> nečítaš tie mu zožrali jalce :D

                                    Nromarius - Profil | Út 22.7.2014 13:20:50

                                    Oreh >> a kua ))))))))))))))))))

                                      Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 13:20:06

                                      Oreh >> vábiš? skús pijavice a nemusíš naháňať rybky

                                        NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 13:19:47

                                        vanuz >> pirana vo vedre by bola vystresovana....isto by neutocila