Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

romarius - Profil | Út 22.7.2014 12:59:47

poldeci >> tak idz oproti steel arene, mne sa tam celkom pozdavalo ked som navstivil kosice

    poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:59:13

    Kolac1 >> dobré pivo,kľud

      Martinbati - Profil | Út 22.7.2014 12:58:19

      poldeci >> tam sa len popija, pije, nalieva, chlasta a tak dalej :)

        poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:58:16

        P!F >> ja mám vždy hlad keď pijem

          Bacil-BA - Profil | Út 22.7.2014 12:58:03

          Mne sa aj tak viac ako Vespa a puntíkové šatičky s košíčkom páči táto "moja" kombinácia:

            Kolac1 - Profil | Út 22.7.2014 12:57:51

            poldeci >> aka cenova kategoria by to mala byt ?

              P!F - Profil | Út 22.7.2014 12:55:52

              poldeci >> Sa rozhodni, chces sa nazrat ci ozrat?

                poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:55:20

                Martinbati >> dá sa tam aj najesť?

                  Martinbati - Profil | Út 22.7.2014 12:54:33

                  poldeci >> Nebra, za par euri sa tam strieskas jak hovado, robia vselijake drinky od vymyslu sveta

                    P!F - Profil | Út 22.7.2014 12:52:56

                    poldeci >> nj, sme len dvaja, drzme radsej huby, aby sme neskoncili v tej krabici "defective" :)

                      poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:52:34

                      chlapci z Košíc dajte tip na dobrú krčmu v centre,podvečer vybehnem na pivo

                        poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:48:33

                        P!F >> aspoň niekto

                          P!F - Profil | Út 22.7.2014 12:45:53

                          poldeci >> tiez ma to hned napadlo :))))

                            Hrubian - Profil | Út 22.7.2014 12:40:17

                            Orion24 >> Jedna z mojich najobľúbenejších SK skupín (BLaS).

                              poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:28:28

                              placew >> ja viem...

                                placew - Profil | Út 22.7.2014 12:26:18

                                poldeci >> na OMV, preco? ;)

                                  poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:26:15

                                  Orion24 >> ružovú som už videl,veľakrát ))

                                    Orion24 - Profil | Út 22.7.2014 12:25:16

                                    poldeci >> nechapem suvislosti ale nevadi :-)..ale v mediach tazko

                                    edit u teba nebolo zvykom komentovat veci co si nevidel...:-)

                                      poldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:22:37

                                      Orion24 >> konečne viem kde robí abc..

                                        Kolac1 - Profil | Út 22.7.2014 12:14:47

                                        Orion24 >> preco ? ....