Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 12:11:43

Pište všetci modrym perom,ina farba nebude
pište všetci rovnako,rovnake aaaa rovnake ooo
Rovnake pismo,rovnake vzdialenosti,
Kupte si všetci modry atrament...

A my Lojzkovia sme si mysleli že Bez ladu a skladu spievajú o komunizme
Chlapci....svet neni len cierny a biely.....

edit tým ktorý nepochopili....su aj ine pruty ako areal a ULS :-))))))

    NOreh - Profil | Út 22.7.2014 12:11:30

    poldeci >> nepytal sa ma, tak som mu nepovedal svoj nazor. V kazdom pripade si myslim, ze ruzova farba Je pre buzeranta celkom ok

      NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 12:09:03

      Kolac1 >> presne na tvojom mieste by som bol ticho....:-)

        NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 12:07:48

        poldeci >> najlepsie je ze o ruzových udiciach pisu ty...co tomu prd rozumeju a maju nejakeho trapneho mainstreamra doma :-)))
        oreh nem sil aby tomu vzdoroval...nie je to jeho vina....

          NKolac1 - Profil | Út 22.7.2014 12:04:27

          poldeci >> mudro pises...., :)

            NMartinbati - Profil | Út 22.7.2014 12:04:04

            poldeci >> skryval a tvaril sa, ze ho nepozna

              Npoldeci - Profil | Út 22.7.2014 12:02:21

              Oreh >> kua )) kde si bol so svojím vkusom keď tvoj teamový parťák kupoval ružové udice?

                Nluban ca - Profil | Út 22.7.2014 11:52:40

                Hrubian >> Tiež som plánoval skútra cez letné obdobie na cestu do práce,ale stále mi z toho vychádzala len KTM Adventure,alebo TRIUMPH Explorer...:) Ale keďže som bol nútený zredukovať svoje hobby a dokonca predať aj Aero Minor,ktoré som kompletne renovoval,tak z toho zišlo...

                  NKolac1 - Profil | Út 22.7.2014 11:51:05

                  Oreh >> ja to hovorim stale, treba si robit radost...., :)))

                    NOreh - Profil | Út 22.7.2014 11:47:35

                    Jasne, ze Je to hlavne vec vkusu. Treba si spravit radost. Zivot leti.

                      NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 11:44:23

                      Hrubian >> presne tak nic neries...kup si to co sa ti paci a co myslis ze sa nato funkcne hodi....

                        Nvanuz - Profil | Út 22.7.2014 11:44:06

                        Jarin >> bud rad, ze sa nikomu nepaci, aspon ti ho nikto neukradne

                          NJarin - Profil | Út 22.7.2014 11:42:50

                          Hrubian >> Vieš ako to tak čitam mne sa napr. pači Yeti po každej stránke a zatial mi každy povedal, že je to škaredé auto , no a čo, podstatné je že mne sa páči tak už sa radšej ani nikoho nepýtam.... asi tak

                            NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 11:34:54

                            Oreh >> V obleku na tom ja osobne neplánujem jazdiť. Ale hodila by sa aj k nemu.

                              NOreh - Profil | Út 22.7.2014 11:34:35

                              Hrubian >> v niektorej izbe bude kazdy televizor vyzerat nevkusne. ale jasne, ze to nebude vadit kazdemu. iba nam, sexistom :). predpokladam, ze sme sa pochopili. zena v modrych satach na tvojej fotke vyzera nevkusne, dievata vo vysokych topankach sa k tomu autu obliekli viac ako vhodne

                                NOrion24 - Profil | Út 22.7.2014 11:34:03

                                placew >> tak v tom pripade berem ten druhy :-)

                                  NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 11:33:18

                                  vanuz >> Nie som v tom sám.

                                    Nplacew - Profil | Út 22.7.2014 11:32:57

                                    Hrubian >> k tomu defendru su tie zeny asi ako prislusenstvo... ;)

                                      NHrubian - Profil | Út 22.7.2014 11:32:52

                                      luban ca >> V pohode, to sa len tak internetovo doťahujeme. Mne sa ten model 946 páči práve preto, že vychádza z retro edície Vespy (rovnakého modelového radu zo štyridsiatych rokov). Z praktického (úžitkového) hľadiska sú oveľa lepšie modely (či už od Vespy alebo aj ten, čo sem dával Bacil, ten sa z úžitkového hľadiska javí fakt dobre), ale dizajn 946ky je jednoducho výnimočný.

                                        Nvanuz - Profil | Út 22.7.2014 11:32:27

                                        inak uz sa ide, dnes to bude nadlho