Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 14:32:04

klobukson >> presne taka bola dohoda

    Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 14:30:38

    gibbon >> on ťa na oplátku naučí piť s rozumom:-))

      Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 14:29:32

      romarius >> jááááj......no o tem ja nyšt nevím :-))))

        Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 14:14:25

        gibbon >> sak ma mas naucit lapat zubace )))))))))

          Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 14:09:37

          romarius >> asi ano, s jakým učením?

            Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 14:09:09

            klobukson >> pnú, nejaké hrče do metra, šúlavy do 60, včera som mal prvú vychádzku bez kontaku....

              NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 14:07:54

              klobukson >> pocitam, ze dve a pol hodiny...

                Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 14:07:21

                Oreh >> o koľkej je cca ciel?

                  NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 14:02:52

                  klobukson >> setri sa , dnes udrie a vyhraje

                    Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:58:43

                    sagaň jedenásty

                      Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:45:44

                      romarius >> skor cez exeho

                        Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 13:44:37

                        hivi >> treti treti xixi a este aj cez gugl ))))

                          Nhivi - Profil | Čt 17.7.2014 13:41:52

                          vanuz - 17.7.2014 13:39:23 >nerozumiem?

                            Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 13:40:38

                            vanuz >> ze sa nato nevyseres ))))))))))))))))

                              Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:39:45

                              klobukson >> sa na to vyserem, zase druhy, jak sagan

                                Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 13:39:44

                                Haciky z predvcera...

                                  Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:39:23

                                  “But for sure, today is a good opportunity for a stage win. However, looking at how the stages have unfolded up to now, I don't illusion myself too much. Compared to yesterday, I cough less today and this is already a good thing that my health is getting better. In today's stage, the final part will be crucial. We'll go for it!”

                                    Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:39:18

                                    Oreh >> sagan píše, že trochen kašle

                                      Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 13:37:57

                                      klobukson >> ak ma slovo viac jak dve slabiky som v pecku))))

                                        Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 13:37:07

                                        gibbon >> ty si na mna zabudol s tym ucenim ze?