Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:37:04

gibbon >> no jako kapitáň...pnú?:-)

    Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:36:49

    romarius >> ty si mal problé povedať v jeden deň dve súvislé slová...keď ti bolo tak ťažšie...

      NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 13:36:46

      dnes to vyhraje

        Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 13:35:55

        gibbon >> ako u keho a kde ))))

          Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 13:35:07

          klobukson >> šak totok, artikulačný problém jak po pár borovičkách :-))))

            Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:34:16

            klobukson >> milujem minule milenium

              Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:32:18

              vanuz >> kua, to sa nedá ani vysloviť dobre...minulé milénium minulé milénium minulé milénium...

                Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:31:00

                klobukson >> mulo, to leda tak este v minulom mileniu

                  Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:30:09

                  vanuz >> ty si nás tiež občas dobehou aj prebehou, keď sme už boli v nechytateľnom úniku...

                    NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 13:28:41

                    klobukson >> staci ze si postrazi druheho

                      Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:28:20

                      klobukson >> len uz je 5 curakov v uniku kua

                        Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:27:15

                        vanuz >> prvú prémiu sa bude snažiť určite

                          Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:25:30

                          Orion24 >> na body z premie nemoze prdet, to musi vyhrat, max. byt v prvej 3ke

                            Npace - Profil | Čt 17.7.2014 13:25:20

                            ta ja uz dnes prdim TdF...zacal golf - British open....no ale aby sa nepovedalo ze nie som patriot tak kuknem aspon zaverecny spurt

                              Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:23:35

                              Orion24 >> ja myslím, že dnes ešte skúsi zaútočiť, ak to vydrží nejak celé v balíku do konca...lebo zrejme pak už až na šampselise

                                NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 13:21:45

                                klobukson >> tipujem ze Sagi bude nato prdiet....a ked dojde cely balik do ciela tak niečo vyskusa....tak uvidime....

                                  Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:18:14

                                  vanuz >> šak som videl, tak som ťa prešpurtoval

                                    Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 13:17:54

                                    klobukson >> prave som to siel pisat :)

                                      Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 13:17:24

                                      za pol hoďku prvá špurtérská prémia

                                        NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 12:43:48

                                        Hamon >> mozno ti to dojde :-), skusim este raz

                                        Orion24 - Ÿ Poslat soukromou zprávu.Čt 17.7.2014 11:15:03
                                        Líbí: 0 Nelíbí: 0Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.Hamon >> kde bol plačko vcera na ryby..a friskom do SZ.....:-)