Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 12:40:28

Hamon >> ale nekecaj :) az na maly 2x3-hacikovy incident sa nic nestalo.

Mi to inak pripomina ten vtip:
Vojak podáva správu generálovi:
- Pán generál počas mojej služby sa nestalo nič vážne, iba sme zlomili násadu od lopaty.
- A prečo ste zlomili lopatu?
- To keď sme zakopávali strážneho psa...
- A čo sa stalo strážnemu psovi ...
- Prešlo ho hasičské auto ...
- Preboha, čo tu robili hasiči?!?
- Hasili muničný sklad.
- A to ste mi to nemohli povedať hneď???
- Hej, ja vám to poviem hneď a vy sa zastrelíte ako major.

    NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 12:17:40

    Orion24 >> Ne, ja som ziadnu SS nedostal. Takze predpokladam nas nebezpecny lovec Placew :)) Este ze som s nim vcera nebol. Evidentne by som bol vcera v ohrozeni :)))

      NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 11:55:23

      vanuz >> :-(

        Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 11:52:47

        Oreh >> zmazane, zly link

          NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 11:51:20

          vanuz >> kto hamon?

            Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 11:51:03

            Hamon >> jasne )))) tento rok som sponzor SRZ

              Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 11:50:13

              vanuz >> sa nam zopsul nejako , hlavne ze sme ho ucili jak ma lapat okyse na stupel ))))

                Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 11:49:29

                Orion24 >> neodpoveda na SZ, uz je z neho velky pan

                  NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 11:47:34

                  romarius >> Hm, to sa mi nezda. To si uz splnil limit 50ks a dalsiu povolenku nekupujes? Silne zistenie :))))

                    Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 11:46:06

                    Orion24 >> ja nelapam tento rok, neni cas na ryby

                      NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 11:30:38

                      romarius >> napriklad kvoli tebe :-)))

                        Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 11:20:21

                        Orion24 >> preco SZ? sak on nema co tajit )))

                          NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 11:18:05

                          placew >> neskoro :-P

                            Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 11:15:31

                            Orion24 >> !

                              NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 11:15:03

                              Hamon >> kde bol plačko vcera na ryby..a friskom do SZ.....:-)

                                NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 11:06:30

                                klobukson >> to prvotne zakrmenie jo, ale potom si uz beriem radsej vedierko naplnene vsetkym, co chcem k montazi dat... a iba to tam cele vysypem ... ak beeriem dva pruty, tak dve vedierka ...

                                  NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 11:05:44

                                  Hamon >> neviem, iba mi to vcera asi 10 ludi vravelo ... len nikto nespomenul nazov, tak ani neviem ake kupit

                                    Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 11:02:43

                                    Oreh >> ...občas aj ešus používam na to..

                                      NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 11:02:05

                                      Oreh >> ako myslis podduklianske? :))

                                        NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 11:01:57

                                        klobukson >> taka uzka cierna dierkovana... je to fajn, lebo sa mi zmesti aj do maleho vedra. ta kelna je velka, zelezna, nemam rad ked to skrabne o dno. niekedy som ju pouzival.