Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 11:00:56

Hamon >> nech si precitaju nase noviny, aktualne cislo :). vraj je tam moja fotka?

    NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 10:58:00

    Oreh >> Pocuj, anketa sa nejak zvrhava. 43% ludi, nevie, kto je Oreh :)))

      Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 10:56:44

      Oreh >> takú čiernu asi...že?...murárska je zadarmenko zase:-)

        NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 10:56:32

        Oreh >> Ja na to mam tiez taku naberacku. Ja tomu hovorim ruka. :)))

          NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 10:55:23

          klobukson >> na to mam taku naberacku :), rybarsku...

            Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 10:53:40

            klobukson >> no vidis ))))

              Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 10:52:42

              romarius >> keď krmíme partiklom z člna, tak používame murársku lyžicu...s tým to naberáme a hádžeme do vody

                Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 10:47:15

                klobukson >> podla mna to tam ma negde skovane )))))))))))))))))

                  Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 10:46:50

                  Orion24 >> volal som ta na rybacku, kaslal si na to ;)

                    Nklobukson - Profil | Čt 17.7.2014 10:46:42

                    romarius >> načo ho pôjdeš kuknúť? nepíše že má v garáži kelňe a murárske lyžice...

                      NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 10:46:14

                      romarius >> vidim, ze mame rovnake skusenosti

                        Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 10:44:45

                        Oreh >> 30/3 su najlepse veru

                          NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 10:41:58

                          Orion24 >> lapil som vela jalcov, ale proste nebol tam ziadny lepsi. zalostny stav tu u nas na ladomirke a ondave ... ten dolny usek je lepsi, ale uz som sa zadrbal hore. stacilo mi jednu rybu ... tak som veril, ze niekde bude jedna blba 30tka

                            NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 10:36:40

                            Orion24 >> Sak prave tento rok nam uz jalcove kola skoncili, tak sa preorientovava na spruhy, tak jalce uz tazko. Vies jak to je. ;)

                              NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 10:32:34

                              Oreh >> sa hamb..Svydnycky Jalcekar a nevie lapit jalca akeho potrebuje......:-(((((((((((......:-)))))))

                                Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 10:32:00

                                Oreh >> dojdem kuknut teda nekedy)))))))))

                                  NOrion24 - Profil | Čt 17.7.2014 10:31:59

                                  placew >> tak ti treba za tu neuctu k ostriezovi(ked povies kde su take vyvazim ta zlatom)

                                  inak si este vecsi babrak ako ja....:-))))))) a to je co povedat

                                    NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 10:24:55

                                    ivanv 25,59 >> mam este plnu maringotku takych roenov a mk-stoviek, roznych laminatov... ale teda ja mam k rybarskym veciam vztah, nikdy nepredavam, obas nieco niekomu dam. inak mam stale pocit, ze to raz budem potrebovat :)

                                      Nivanv 25,59 - Profil | Čt 17.7.2014 10:22:25

                                      Oreh >> keby niekto mal nejaku bolonku nazvys a vymenil by ju trebars za skoro uz veterana tokoz mk 100, ci 110 s kopou nahr. cievok do zbierky, tak ten tokoz mam nazvys :)

                                        NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 10:18:11

                                        romarius >> netusim aku mam gramaz :). na rybnikove kapre tiez iba matchku alebo bolo. na priehradu zasa tie bowlesove, ale tak obcas aj feeder. len uz posledne roky velmi malo. spolu mam mozno 50 roznych prutov, ani neviem ake. iba na vlacenie mam mozno 20-25. potom take kadejake cuda... 360 cm, trojdiel.. ale do 30g .. special na zubaca. mam taky pekny par, ked treba na plavacik niekde ... a kadeco ine. na bowles mam aj zostavu 3 prutov, keby bolo treba. ak ideme na vypravu, tak vezmem toto, keby sa nieco pokazilo. ale uz dva roky som to nemal vo vode.