Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 10:12:39

Oreh >> sak dlzku a gramaz som mal na mysli.to ja zasa odlapam s matchkou zahajenie kaprov a pak az v jeseni .momentalne nelapam kedze som dolamal a ani neni casu na ryby

    NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 10:08:11

    romarius >> musel by som pozriet, jednu mam tu v aute, co som karasy lapal ... ziadne bomby to nie su. kupoval som davno, este ako sa to zacalo predavat. teraz malo vyuzivam, tak mi toto staci. inak dlzka 3,9 a 4,2.

      NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 10:06:58

      romarius >> ja vsade, kde sa s tym da... hlboko pri brehu napr. aj na rybniku mam fleky, kde sa s tym chyta dobre. radsej mam pevny plavak ako priebezny. niekde sa s tym chyta velmi pohodlne. drzis si nastrahu na mieste ...

        NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 9:57:30

        romarius >> Podla mna ma oreh macky strakate :))

          Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 9:57:06

          Oreh >> matchky mas ake?

            Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 9:55:44

            Oreh >> ja len ze si ich nenapisal ,tak potom je to v poriadku, ja na bolonu hlavne po zime

              NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:50:55

              romarius >> neuveris mi, ale jeden rok som mal v garazi 600kg krmiva :). nie repky alebo kukurice, to je inde, ale iba sackove krmivo. vanilka a tak ...

                NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:50:18

                romarius >> mam bolone... 5, 6 a 7 m ... lapam na to ovela radsej ano na feeder. aj kapriky, aj pleskace, a aj na jesen ostrieze pri brehu, ked sa tam uz natlacia male rybky do zatok

                  Nromarius - Profil | Čt 17.7.2014 9:47:36

                  Oreh >> bolone ti chybaju este ))) treba doplnit

                    NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:44:08

                    vanuz >> nemam problem lapat hocico na hocico. vsetko ma bavi. tak akoze kaprika ci liena viem chytit. aj tie karasy som bol v soku. tam som sa teda nemohol prelovit cez plotice. fakt tolko rybiek... do 3 sekund som mal stale zaber, aj ked som zmenil miesto na nezakrmene, aj ked som miesto kukurice pouzil velke rozpustne pelety. plotica to proste vzala a tahala a tahala... boli aj take cez 20cm, to uz ma velke usta.

                    inak som tam vzdy bez problemov za hodinku chytil 5-10 paradnych 25cm karasov

                      Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 9:40:26

                      Oreh >> tak je to spravne, komplexny rybar, tak to ma byt

                        NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:39:14

                        vanuz >> mam 3 komplet zostavy (3x2 pruty, signalky...) na bowles, 3 feedrove pruty, 3 match pruty, mozno 10 bicov .... v nedelu som robil poriadok v nejakych veciach, mam tam asi 30kg bowles, vedra methodmixu, neviem kolko kg peliet...

                          NCardinal - Profil | Čt 17.7.2014 9:38:25

                          No vida, chodí sa aj na ryby. Tak nech Vám berú. Pekný a ničím ani prácou nerušený deň.

                            Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 9:37:47

                            Oreh >> ale ako? mas aj iny cajk ako vlacka-mucha?

                              NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:36:47

                              vanuz >> kapra chytim lahko rovno na mieste. teda, aspon myslim. liene mame na rybniku, teda aspon myslim. kapor sa mi zda lahsie lapitelny. v nedelu rano ked vstanem, tak kaprika lapim. ale zasa vidim, ze budu vsetky 38cm ...

                                Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 9:35:16

                                Oreh >> ako chces chytit liena alebo kapra?

                                  NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:34:33

                                  pace >> ak by bol nahodou nejako chory, alebo poraneny... tak asi ano ...

                                    NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:34:12

                                    ivanv 25,59 >> mal som niekolko takych 25tiek ... to by mohol niekto odmerat ako 24 ... nemal som ziadneho takeho 28, taku tutovku. teda kecal by som. este na ladomirke na prvy hod som mal, ale vravim si. maly, lapim si vacsieho :)

                                      Nivanv 25,59 - Profil | Čt 17.7.2014 9:31:32

                                      Oreh >> 25-30 jalec je dobry. postaci a do rana ti vydrzi. sice na to ti skoci aj stuka a vacsi zubac, a to ty nechces.

                                        Npace - Profil | Čt 17.7.2014 9:31:18

                                        Oreh >> ta dufam ze nechces nastrazit liena....to by som neprezil..ani ty by si to neprezil