Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:29:20

ivanv 25,59 >> ulovil som ich dost, ale ziadny taky schopny. bol som celkom sklamany. take fleky, kde som si bol isty, ze mozem za hodinu chytit 30 takych. ved som tam vyrastol. a teraz nic, prazdno... obcas dlanovka. musim dat tym nastrazkam riadne cas, lebo zasa tahat bordel na vodu cez velke blato , co ma caka, lodka, vsetko co treba... a niest si nejake zdochliny vo vedre, co za 10 minut zdochnu, to povazujem za stratu casu. do soboty lovim nastrahy

    Nivanv 25,59 - Profil | Čt 17.7.2014 9:26:25

    Oreh >> u mna si chlap, ked si priznal, ze si jalca neulovil . dole klobukom :)

      Nivanv 25,59 - Profil | Čt 17.7.2014 9:25:53

      placew >> chces nam tu nahovorit, ze si vcera na vlastne oci videl ostrieza 30+? :)

        Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 9:24:33

        TY aby si to potom spisal, ze "Odyssea alebo utrpenie mladeho Oreha"

          NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:24:17

          vecer som na chalupe v pivnici spravil schopny bazen na prechovavanie nastrah. asi tyzden budem zhanat nastrahy,ale ja vidim, ze to su iba uskalia, ktore musim prekonat. potom to uz pojde.

            NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:19:28

            Hamon >> predvcerom som isiel 25km + 25km pre dvoch karasov... tri hodiny a ani jeden ... vcera som si veril viac, som predsta prvoligista. tak cestou dole som sa zastavil na troch flekoch. ryb vela, ale nic vyrazne cez 25cm ... a maleho som brat nechcel. vsetko sa tu kontroluje ... dnes vecer idem na liene na rybnik ... ak ani to nie, ta uz neviem. ostanu mi mierove kapre, ale s tym sa tazko nahadzuje :)

              NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 9:14:12

              Oreh >> Si mohol napisat. Nastrazky by sme ti uz nejak zohnali :)))

                NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 9:12:43

                gibbon >> bude to blamaz, ale priznam sa. o pol piatej som nastupi s 5cm voblerom na odlovenie 2ks jalcov 30-40cm. taky bol plan. o deviatej vecer som to zabalil, odniesol prazdne vedro do auta a isiel si liecit kusance od ovadov

                  Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 8:56:54

                  Oreh >> šak napíš v skratkách, napríklad ...npc :-)))

                    NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 8:53:57

                    vanuz >> aj som isiel , ale tu nemozem napisat, co a ako ....

                      Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 8:51:02

                      Oreh >> mimochodom, nemal si ist vcera na 2metrovku?

                        NHamon - Profil | Čt 17.7.2014 8:47:59

                        placew >> Hnusny hardcore, ako pise Oreh, moze to byt este horsie, aj takto uz to je masaker. Uz len posledna vec, mat na prude este vecsiu rybu a skoro na psichiatriu. Po tychto prihodach uz ruku k vobleru nedam. Pean je istota. Toho to moc neboli.

                          Ngibbon - Profil | Čt 17.7.2014 8:47:54

                          placew >> a pritom mňa majú za deb..ila, a tvrdia mi že mám pokazené háky keď som zbrúsil protihroty aj na veľkých nástrahách 10cm+, má to svoje výhody keď väčšinu času trávim pri vode sám :-)))....

                            NOreh - Profil | Čt 17.7.2014 8:46:14

                            este dobre, ze su iba Trojhaciky ... este by si si mohol prisit aj druhu ruku k nohe a rybe :)

                              Nvanuz - Profil | Čt 17.7.2014 8:38:42

                              placew >> :)))))) ty moju prihodu so sumcom posunul o dalsi level, ani som netusil, ze sa to da

                                Nplacew - Profil | Čt 17.7.2014 8:36:35

                                Vcera som sa smial z oriona a jeho hacikov. Ale karma je svina :)
                                Vymenil som haciky (na tie ktore nemate radi ale ine lepsie nemali a tieto su tak 10x lepsie ako ti co som mal), potesil som sa ake su chytlave a isiel chytat. Isty cas isli ostrieze. A nedvihnes taku 30-tku na snure pred seba? ved aby sa lepsie odopinalo. Lenze mily ostriez sa strepal, rozhojdal sa na snure a ked bol blizko mojho stehna, tak sa zatrepal este raz, zapraviac mi hacik cez nohavicu do stehna. Bravo! Vtedy panika, schmatol som ho do ruky ked sa zatrepal znova a zapravil mi druhy trojhak do ruky. Zosity ruka-noha-ostriez som nadavajuc snazil sa vyriesit patovu situaciu. V pravej ruke udica s dosponovanou snurou, v lava prilepena na stehne s hakom a ostriezom. A teraz babo rad, stojis na vratkych kamenoch, obe ruky plne, udica sa polozit neda lebo snura je dosponovana, snura sa vytiahnut neda lebo nemam volnu ruku. tak udica medzi stehna a pravou rukou odopinat haciky, naprv oslobodit lavu ruku. A potom co? stehno ci ostrieza? Skusil som co pojde lahsie, isiel ostriez. A potom to uz slo, len to trochu bolelo. :D Asi tam nebol cely protihrot aj ked sa to dnes rano na tej nohe nezda :D

                                  NCardinal - Profil | Čt 17.7.2014 8:27:38

                                  Bré ráno. Nikto tu nechodí na ryby. Bicyklujete, kopete a podobne. Fakt ste na tom tak biedne s rybami? Ja síce včera len dvoch tak do 40, ale mám 70-tku zaknihovanú, ak by už nebol. Rybári sú nervózni aj u nás, pobehujú z jednej strany na druhú, to podľa toho kde sa aká ryba chytí, brázdia vody na člnoch hore dolu - aspoň prekysličia vodu, bivakujú, bójky na vode 60m, pritom z druhej strany to má len 5 m. Asi sa mu nechce obchádzať. Tak hurá za rybami a keď nie, tak pracujte na dôchodcov.:-)

                                    Nvanuz - Profil | St 16.7.2014 20:37:24

                                    gallopin sa s tym nesral, nastupil a siel si po to

                                    ale sak neva, ide dobre

                                      NOrion24 - Profil | St 16.7.2014 20:22:47

                                      ivanv 25,59 >> len nech sa nezacne vyhovarat...dnes to neboli podla mna nohy co ho zradili

                                        Nivanv 25,59 - Profil | St 16.7.2014 19:49:49

                                        dnesne vyjadrenie sagiho: Peter Sagan: «I'm sick of coming second»
                                        “It's a strange situation because I was in a good situation for winning. But when I was at the front with Kwiatkowski, Gallopin and Rogers, nobody wanted to work with me. They know it's hard to beat me in a sprint. Rogers attacked, then Kwiatkowski… I can't look after everyone. I was hoping to win for my girlfriend's birthday but I got the flowers with the green jersey so I've got something to offer her. I'm confident. I'll try my best. I'm sick of coming second. But it's difficult every day. Everybody knows me."