Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMartinbati - Profil | St 16.7.2014 19:38:43

poldeci >> cim viac pruzkov, tym viac adidas

    Npoldeci - Profil | St 16.7.2014 19:00:53

    za triko

      Npoldeci - Profil | St 16.7.2014 18:53:56

      oreh mi poslal video,úkol splnen! síce tej východniarčine nerozumiem ani som oreha v živote nevidel, tak autentickosť videa potvrdiť nemôžem

      inak do pozornosti,chytený na s shadrap ale pre istotu istený j xrapom ak dobre vidím-dosť bežná vec to takto riešiť ,či by som to ja poistil je otázne

      https://www.youtube.com/watch?v=nO_88mzPCWs&list=TL​ukbrhtzle0bZHomo91Zy-U3q7H0zVBiY

        Nivanv 25,59 - Profil | St 16.7.2014 18:45:58

        vanuz >> velits by povedal, ze dnes nemal nohy. sagi dnes nemal svoj den. bolo to vidno aj v zjazde, ked nestihal galopenov prvy utok, musel ho dojst roche. nevadi, vela cyklistov hovori, ze po dni volna im nejdu nohy. uvidime zajtra. to bude posledna etapa "na peta".

          Nklobukson - Profil | St 16.7.2014 18:37:13

          Orion24 >> čo ja viem..-)

            NOrion24 - Profil | St 16.7.2014 18:35:37

            klobukson >> jaj to riadi dakto iny....aha

              Nklobukson - Profil | St 16.7.2014 18:34:22

              Orion24 >> nem z teamu....z vyššej inštancie pokyn

                Nj.sladkay - Profil | St 16.7.2014 18:31:19

                abcdddd >> uz si chod oddychnut :))

                  NOrion24 - Profil | St 16.7.2014 18:30:10

                  vanuz >> ne si sam....Sagan telefonuje tesne pred cielom....dostane povel pockat a tam z jeho teamu nikto v predu....nechapem celu tu logiku

                    Nabcdddd - Profil | St 16.7.2014 18:29:48

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.7.2014 18:07:46 >> npc

                      Nvanuz - Profil | St 16.7.2014 18:15:28

                      to som vobec nepochopil tuto etapu

                        Nj.sladkay - Profil | St 16.7.2014 18:07:46

                        abcdddd >> viem ake su

                          Nabcdddd - Profil | St 16.7.2014 17:56:57

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 16.7.2014 17:52:12 >> ten hak neni hoden ani blbena... fakt spatny.

                            Nj.sladkay - Profil | St 16.7.2014 17:52:12

                            abcdddd >> bude mat na podvode bomby

                              NOrion24 - Profil | St 16.7.2014 17:29:12

                              klobukson >> rozhodne....bojoval..riskol..zasluzil

                                Nabcdddd - Profil | St 16.7.2014 17:28:40

                                Martinbati >> to nie je o zladzovani snury s hakmi, ale skor o tom, ze nekupujes kktske haky... to len Orion teraz vymyslel lebo si potrebuje ospravedlnit nakup 10 balikov uplne na hovno ST41... :-)

                                  Nklobukson - Profil | St 16.7.2014 17:28:08

                                  Orion24 >> asi To nemá vyhrať on, Ale ten či vyhral

                                    NOrion24 - Profil | St 16.7.2014 17:25:43

                                    klobukson >> jaky zaujem...ide tempar ...1,5km pred cielom dopredu...naco cakat?.....ked celo peletonu Canondale nekaucovali?

                                      Nabcdddd - Profil | St 16.7.2014 17:25:30

                                      Rasto. >> treba poradny navi kupit :-)

                                        Nklobukson - Profil | St 16.7.2014 17:23:51

                                        Orion24 >> vyššie záujmy