Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

benito - Profil | St 16.7.2014 17:22:47

vanuz >> nikdy,kua furt spekuluju,dokola.Vzdy to prekaucuju.

    Orion24 - Profil | St 16.7.2014 17:18:48

    taky dravec pocuva vysielacku kua.....mal isjt za Galopenom.....tak blizko ciela naco cakat peloton

      vanuz - Profil | St 16.7.2014 17:18:28

      kurva

        Orion24 - Profil | St 16.7.2014 17:17:21

        zas to pretaktizovali......

          Orion24 - Profil | St 16.7.2014 17:11:36

          Moc taktizuju...sa mi to nepaci.....Peto "smskuje" jak blondinka na diskoteke

            Orion24 - Profil | St 16.7.2014 17:01:29

            Martinbati >> je toho este vela.....co ti casom dojde.....:-)

              Martinbati - Profil | St 16.7.2014 16:59:28

              Orion24 >> nad tym som sa nikdy nezamyslal zladit snuru s hakmi, ale veru nie je to zly napad

                Orion24 - Profil | St 16.7.2014 16:58:11

                placew >> ono dat na 30kg snuru a tak yprut ....take haciky...je fest blbost...dufam ze si sa poucil :-).....ja mam na 18ke snure....41ky a uz tie nestihaju

                  pace - Profil | St 16.7.2014 16:56:55

                  Martinbati >> jako hrob

                    Martinbati - Profil | St 16.7.2014 16:52:03

                    pace >> a ty vlastenec rodny vychodniar, ked chces ist so mnou do swedska abo sem prist na ostrieze, tak pssst!

                      placew - Profil | St 16.7.2014 16:48:48

                      poldeci >> hej, presne to som sa pytal, vdaka.

                        Martinbati - Profil | St 16.7.2014 16:48:41

                        ivanv 25,59 >> vies co je najvacsia sranda? uz 6 rokov nepozeram telku, vidim tam len to co chceju aby som videl. a ani spravy, topky, bleskovky a podobne kkciny nesledujem-co je dakedy na skodu bo neivem o diani vo svete ale co uz... len trocha si ma zaskocil s tym vychodom bo som vychodniar i ked asi rok uz som v zahranici. a nie sme vsetci jeb-nuti kkti :) ale vela tu takych mame to je fakt

                        napisal by som skor ale som v robote, tak nemam bars cas

                          poldeci - Profil | St 16.7.2014 16:36:59

                          placew >> ako rada?..zadarmo ))

                            j.sladkay - Profil | St 16.7.2014 16:28:58

                            placew >> za navazec z draheho silona :))

                              placew - Profil | St 16.7.2014 16:26:52

                              poldeci >> za co?

                                poldeci - Profil | St 16.7.2014 16:14:03

                                placew >> vymeň si aj ten nadvazec z lacného silóna

                                  Rasto. - Profil | St 16.7.2014 16:13:54

                                  placew >> sa ti čudujem že si vôbec šiel chytať

                                    placew - Profil | St 16.7.2014 16:11:50

                                    poldeci >> ja si myslim, ze zly bol len ten hacik :) A potom mozno este to, ze to nezluplo nakompletku (alebo ze som toho tolstoja nechytil dvoma trojhakmi :))

                                      poldeci - Profil | St 16.7.2014 16:06:15

                                      placew >> ja ti neprotirečím ak pozorne čítaš,proste v tej chvíli bolo všetko zle

                                        ivanv 25,59 - Profil | St 16.7.2014 16:05:06

                                        poldeci >> je mi to jasne