Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Čt 6.6.2013 22:33:50

petersomja >> dnes som tu chodil...kolo vody a brutal....kamo tu by si nebrodil isto...este aj maly kanal ide vecsi jak Hornad :-)

    Npetersomja - Profil | Čt 6.6.2013 17:56:32

    Oreh >> ...som na telefone..len mi tecu tie prsacky,budem musiet na ostro..))

      NOreh - Profil | Čt 6.6.2013 17:55:20

      Marek_R >> anthrax - 6.6.2013 17:40:48 >> keby bolo treba nieco prebrodit.. nieco extremne, povolajte peta :)

        Npetersomja - Profil | Čt 6.6.2013 17:54:19

        Marek_R >> anthrax - 6.6.2013 17:40:48 >> ....tak nech sa vam dari..))

          Nanthrax - Profil | Čt 6.6.2013 17:40:48

          petersomja >> Pomáhať,zachraňovať, podporovať, všetko čo bude v našich silách.

            Nanthrax - Profil | Čt 6.6.2013 17:39:52

            poldeci >> Presne tak konečne niečo.

              Npetersomja - Profil | Čt 6.6.2013 16:42:15

              Marek_R >> anthrax - 6.6.2013 16:25:32 >> ..a co idete robit?..pieskovat?

                Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 16:38:43

                Marek_R >> anthrax - 6.6.2013 16:25:32 >> konečne si trocha zamakáte

                  Nanthrax - Profil | Čt 6.6.2013 16:25:32

                  A je to tu, tatrovka pripravená, gumáky naloženie predpokladaný odchod 19:00 - 21:00.

                    Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 15:24:53

                    Orion24 >> dobre tak od 110

                      NOrion24 - Profil | Čt 6.6.2013 15:15:08

                      poldeci >> populisto

                        Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 15:14:01

                        vanuz >> mne by sa to zišlo do roboty a v rámci rybačky konečne natoči´t tie metrové céčka nech sa tu propagujem v lepśom svetle

                          NHrubian - Profil | Čt 6.6.2013 15:01:42

                          eXecutor >> Jééééj, szczupak! No konečne! You made my day.

                            Npetersomja - Profil | Čt 6.6.2013 14:59:56

                            placew >> ...uvidim..zdal sa mi prijemny a my sa dokonca osobne pozname...))

                              NOrion24 - Profil | Čt 6.6.2013 14:59:02

                              petersomja >> ked myslis?...:-)

                                Npetersomja - Profil | Čt 6.6.2013 14:57:12

                                Orion24 >> ..do Svidnika mi staci lieska....nie,skusam to vybavit cez ceskych pretekarov

                                  Nplacew - Profil | Čt 6.6.2013 14:56:57

                                  petersomja >> celych 5%? :) ale nie, drzim palce nech dobre vymenis/kupis, vsak som uz tiez cosi polamal a veru happy ending to nebol ani v jednom pripade :))

                                    Nplacew - Profil | Čt 6.6.2013 14:56:04

                                    Hamon >> ja asi ani video z tejto kamery pozerat nebudem, fakt neviem preco som to natacal. Kolega co mi daval tu kameru mi ju vlastne nanutil aby sme mu nahrali ako to tam vyzera, ze na rok by siel tiez. Tak to asi bude hlavne pre neho. A mozno pre Ivana ked ma nebude zlostit.

                                      NOrion24 - Profil | Čt 6.6.2013 14:56:00

                                      petersomja >> Ides tam?....stihnes do Svydnyka?...:-)