Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npetersomja - Profil | Čt 6.6.2013 14:54:44

.takze Norstream...vcera som Bykovovi napisal spravu na FB..a dnes mi poslal cislo.
Prezvonil som ho..)).a zavolal mi...
Internetovy obchod nefunguje uz davno ale ma vsetky nahradne diely na cokolvek z norstreamu,len si preto treba prist k nemu do Prahy...a vraj da aj velku zlavu...))

    NHamon - Profil | Čt 6.6.2013 14:54:29

    vanuz >> Ale tak vies, zabery z kamery auta si nezostrihas a nebudes v zime na ne pozerat :)))
    Ale z tejto kamery snad hej ;)))

      Nvanuz - Profil | Čt 6.6.2013 14:52:57

      takze najzaujimavejsie sa zostriha a potom v zime pozera. to ma logiku.

      ja take nemam, skor by som vyuzil kameru v aute, co sa deje na cestach je zaplakannie.

        Nplacew - Profil | Čt 6.6.2013 14:47:49

        vanuz >> ako by som ti to len.... aby som mohol Ivana natahovat potom 2roky, ze kde ma video.

          NMakro - Profil | Čt 6.6.2013 14:44:48

          vanuz >> Nepytaj sa a hod sem video nech necakam.

            Nanthrax - Profil | Čt 6.6.2013 14:44:31

            vanuz >> Aby si sa v zime mohol pozerať ako ti to cez leto šlo.

              NOrion24 - Profil | Čt 6.6.2013 14:40:27

              poldeci >> Daiwa Slovensko nekomentujem....ako tazka debata..a aj zohnat co je v europskom katalogu..ine nemozne samozrejme

                Nvanuz - Profil | Čt 6.6.2013 14:01:23

                a to naco si natacate rybacku? to sa potom zostriha, alebo si pustite 6 hodin zaznamu a znovu cakate na zaber pri telke?

                teraz sa vazne pytam.

                  NeXecutor - Profil | Čt 6.6.2013 13:58:03

                  poldeci >> tu foto z tej samej Go Pro (prva foto upravená v PS. Druha original z pod vodnej hladiny.)

                    NeXecutor - Profil | Čt 6.6.2013 13:52:31

                    poldeci >> http://www.youtube.com/watch?v=_qvmb-IpM3c
                    tu máš nejaké video z HD Go Pro 3 kolega natačal. Možnosť prepnutia na HD v youtube.

                      N3stan - Profil | Čt 6.6.2013 13:40:58

                      poldeci >> brat to ma a na fotky s horsim svetlom nic moc,ale videa pekne

                        Nplacew - Profil | Čt 6.6.2013 13:26:29

                        poldeci >> gopro nefoti - teda aj foti, 5mpx, ale hlavne nataca. bolo nastavene na 720p, co sme pozerali na mobile, tak to bolo ok.

                          Nivanv 25,59 - Profil | Čt 6.6.2013 13:25:29

                          poldeci >> srandista. ja cakam na zabery z norska 2011 doteraz a stale nic. preco myslis, ze tebe posle?

                            Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 13:23:48

                            placew >> čo je to 50e,50elektrićeniek?

                            ako fotí gopro,daj nejakú fotku

                              Nplacew - Profil | Čt 6.6.2013 13:06:58

                              ked tu uz bola debata o rume, tu mate celkom dobru akciu - u nas stoji bezne okolo 50e
                              http://www.shopcity.sk/team/Vychytavka-6463-12-rocn​y-RUM-Botucal-Reserva-Exclusiva

                                Nivanv 25,59 - Profil | Čt 6.6.2013 13:03:55

                                poldeci >> tak daj do nasej diskusie

                                  Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 12:54:38

                                  ivanv 25,59 >> radšej nie

                                    Nivanv 25,59 - Profil | Čt 6.6.2013 12:42:07

                                    poldeci >> :) posli, bude prca :)

                                      Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 12:38:36

                                      ivanv 25,59 >> ja som mu tam uź nakreslil zábrany/hliníkové ))/ale nanbím sa to posla´t