Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nivanv 25,59 - Profil | Čt 6.6.2013 12:34:42

Oreh >> riesenie je adobe fotosop alebo obdobna hracka na obrazky

    Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 12:03:52

    gaspar11 >> na kapra choď hocikde ,kapor je niečo ako Latiméria divná-ten nevyhynie

      Ngaspar11 - Profil | Čt 6.6.2013 11:47:24

      poldeci >>

      sluzobne odcestovany a kym som tu si chcem ist odychnut na ryby...

        Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 11:45:32

        gaspar11 >> a kde si bol,v Rakúsku?

          Nboriak - Profil | Čt 6.6.2013 11:38:26

          gaspar11 >> je to šumafuk! kapra sypu všade , ak maš miestnu chod na miestne, + ak celozvozovu, tak celozvezove štrkoviská...

            Ngaspar11 - Profil | Čt 6.6.2013 11:36:28

            boriak >>

            to mi je jasne ze suz vsade ale chcel som poradit ze kde kam ...

              Nboriak - Profil | Čt 6.6.2013 11:34:10

              gaspar11 >> ak si neprišiel z marsu )), tak s kaprami je to tak - ako pred tvojim odchodom su všade, v každej mláke

                Ngaspar11 - Profil | Čt 6.6.2013 11:28:40

                diky moc teda chlapci :D

                  Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 11:26:50

                  orimp >> na Slovensko keď sa tvária,že majú zastúpenie

                    Nplacew - Profil | Čt 6.6.2013 11:26:04

                    gaspar11 >> najlepsie asi na zlatych pieskoch - v Tescu maju taku kadu, slusne zarybnena.

                      Norimp - Profil | Čt 6.6.2013 11:25:26

                      poldeci >> pisal si do daiwy cz,alebo tu na sk?
                      napíš mi sz,vyriešim-ručne stručne

                        Ngaspar11 - Profil | Čt 6.6.2013 11:16:27

                        zdravim konecne som dosiel domov z cudziny na slovensko a chcel by som sa poradit kde je najlepsie chytat kaprikov na akom jazere?

                          NOreh - Profil | Čt 6.6.2013 10:59:45

                          ivanv 25,59 >> navrhni riesenie

                            Nivanv 25,59 - Profil | Čt 6.6.2013 10:39:43

                            Oreh >> aj tak sa vylieva. :)

                              NMakro - Profil | Čt 6.6.2013 10:34:31

                              Oreh >> Dakujem. Ked som za kompom nieje problem. Len ked sa pripojim ce mobil tak to nejde.

                                NOreh - Profil | Čt 6.6.2013 10:21:39

                                Makro >> aby si vedel, ze som kamos :)

                                  NJanors - Profil | Čt 6.6.2013 10:19:17

                                  Makro >> tak voda musi tiect ked je vo vertikale :-DDD

                                    NMakro - Profil | Čt 6.6.2013 10:12:36

                                    poldeci >> Aka reakcia?

                                      NJanors - Profil | Čt 6.6.2013 9:56:28

                                      poldeci >> tak mna osobne uz napina z tých fotiek s čiapockami a plagatikmi D, a ked chces nahradnu cievku alebo pruzinku do preklapaca, tak si objednaj zo zahranicia ...

                                        Npoldeci - Profil | Čt 6.6.2013 9:51:11

                                        Makro >> reakcia na otočenie fota