Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Makro - Profil | Čt 6.6.2013 9:49:21

poldeci >> nie Rakúšania majú hrádzu asi 2km od toku v tom mieste.

    poldeci - Profil | Čt 6.6.2013 9:39:36

    Makro >> fu sa to už vylieva ))

      poldeci - Profil | Čt 6.6.2013 9:39:08

      Oreh >> tak 20 minút ma nenahnevá ) ale keď ti niekto nie je schopný odpísať dva mesiace a išlo prakticky o servisný úkon,tak neviem či som náročný ale japonci,usa,nemci odpovedajú obratom alebo na druhý deň

      načo je potom také obchodné zastúpenie

        Makro - Profil | Čt 6.6.2013 9:34:51

        Včerajšie Dunaj od Bergu. Debil Iphone zas obratene.

          Orion24 - Profil | Čt 6.6.2013 9:29:01

          petersomja >> Peto ked ti vymenim Nordic stage a norstream klasicky....ani to nepostrehnes .....

            Orion24 - Profil | Čt 6.6.2013 9:22:05

            Laci >> ved to poznas.. ze mas iny ako väcsina :-)

              Oreh - Profil | Čt 6.6.2013 9:22:04

              Laci >> dik, uz ma to preslo :)

                Laci - Profil | Čt 6.6.2013 9:20:40

                petersomja >> v com bol rozdiel? nordic stage vs. norstream

                  vanuz - Profil | Čt 6.6.2013 9:19:42

                  8 litrov ceskych? fuha

                    Laci - Profil | Čt 6.6.2013 9:15:50

                    Oreh >> uz davnejsie ten shop nefunguje, jedine tento http://www.chytryrybar.cz/index.php?cPath=130_133

                      Orion24 - Profil | Čt 6.6.2013 9:00:41

                      Oreh >> prave naopak :-)

                        Oreh - Profil | Čt 6.6.2013 8:59:34

                        Orion24 >> tvoj ma zlu auru

                          Oreh - Profil | Čt 6.6.2013 8:59:24

                          poldeci >> ako vravis ... ja ked niekomu za 20 minut neodpisem na pracovny email, tak mi vola, ze co sme to za firma a tak dalej...

                            Orion24 - Profil | Čt 6.6.2013 8:56:51

                            Oreh >> sak ja jedneho predavam :-)

                              poldeci - Profil | Čt 6.6.2013 8:55:22

                              Oreh >> zastúpenie DAIWA je to samé,hlavne že reklama na každom kroku

                                Oreh - Profil | Čt 6.6.2013 8:50:50

                                v pondelok som pisal do Norstream.cz ... prejavil som zaujem o nejakeho Provokatora. neodpisali ...

                                  Makro - Profil | St 5.6.2013 22:23:25

                                  pace >> Gibon ma doma trat na hadzanie. Take veci ako s desiatich metrov zhastnut je hracka. Ale nie tie velke vypinace ale tie co boli v minulosti taky tenky pasik. Momentalne trenuje hod do zakruty za stenu :)

                                    petersomja - Profil | St 5.6.2013 21:21:44

                                    pace >> ..ta ale ked rucite tak to stoji za to...a z gumkami to asi nikto nevie lepsie ako vy...

                                      pace - Profil | St 5.6.2013 21:18:01

                                      petersomja >> vy ste jalcekari presni....my len spustame do hlbok na zubejdy ta nezname rucac

                                        petersomja - Profil | St 5.6.2013 21:15:40

                                        pace >> ..tak mi tu okolo TT trenujeme aj na sucho...necudujem sa ze si prekvapeny z Gibbona..))