Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

pace - Profil | St 5.6.2013 21:13:34

petersomja >> ja som teraz na Revucej pri nahadzovani zasiahol asi kazdy strom co som mal v sektore...niektore az do vysky styroch metrov nad hladinou...tolko k mojmu nahadzovaniu.....zato Gibbon hadzal jak carodejnik

    kura11 - Profil | St 5.6.2013 21:12:05

    petersomja >> ta ja za to chytam uplne s kazdou aj lacnym mikadom.. aby som bol vychytany dokonale so vsetkymi :-))

      petersomja - Profil | St 5.6.2013 21:10:52

      kura11 >> ..mrzi ma to,lebo s touto udicou som mal natrenovanych stovky hodin...a vedel som s nou hodit kam chcem..

        kura11 - Profil | St 5.6.2013 21:07:06

        petersomja >> tak je pravda ze laci ma zasa tiez 66 ale je uplne iny hore, meksi.. akoby vrch bol zo 6 tky.. to je fakt.. ja uz ked zlomim areala tak bude stavanka..

          petersomja - Profil | St 5.6.2013 21:06:26

          ivanv 25,59 >> ..zas ten 45kg lovec sumcov...

            petersomja - Profil | St 5.6.2013 21:05:34

            kura11 >> ..zalezi na serii..oni to uz potom komolili ako sa dalo...ja som drzal CZ,..a hruza...

              ivanv 25,59 - Profil | St 5.6.2013 21:04:31

              ct2 teraz

                kura11 - Profil | St 5.6.2013 21:03:17

                petersomja >> ta neviem.. ja co mam tak mam nordic a co ma david tak je norstream a ziadny rozdiel..

                  petersomja - Profil | St 5.6.2013 20:58:43

                  kura11 >> sere ma to ze ja mam este ten original blank nosrtream stage..tie nove norstream cz uz nie su take dobre...sak volaco vymyslim...napisal som do celeho sveta aj Armonovi Akramovi do Kanady..))

                    kura11 - Profil | St 5.6.2013 20:54:57

                    petersomja >>keby si to neopravil alebo nezohnal diel tak mozna hlava by vzal za nejaku symbolicku cenu spodok lebo on mal zlomeny trnovy spoj na spodnom diely.. ma to tiez opravene a zatial to drzi.. mozna by ale bral original.. a tebe by dal ten spodok koli ocku a mozna sedlo ak nahodou by si daco chcel vyuzit..

                      eXecutor - Profil | St 5.6.2013 20:54:53

                      Dunaj to predsa len dovalil
                      1001cm
                      prietok viac než 10000 m3/s

                      frajerina no...

                        petersomja - Profil | St 5.6.2013 20:42:09

                        poldeci >> ..mal si pravdu...((

                          poldeci - Profil | St 5.6.2013 20:09:46

                          placew >> pošli vytuníme

                            placew - Profil | St 5.6.2013 19:57:04

                            poldeci >> ked tak pozeram co pises, to by si sa mohol kuknut na moj Carbostar :)

                              petersomja - Profil | St 5.6.2013 19:43:49

                              Hrubian >> ..stala 150e...teraz nejde tak o cenu ako o ten vztah k nej...a z Bykovom z Norstream.cz je tazke jednanie...

                                poldeci - Profil | St 5.6.2013 18:11:20

                                Hrubian >> tá možnosť aspoň zohnať náhr.diel je u kaźdej solídnej firmy,na norsteam som dávno upozorňoval,že to je len bublina,ktorá o rok spĺasne

                                ono samozrejme nikdy to nebude po oprave také ako pred ńou ale taký prút sa dá ďalej používať a ak je aj "dobre" zlomený tak opravu ani nepostrehneš

                                  Hrubian - Profil | St 5.6.2013 18:02:00

                                  poldeci >> Nemám šajn o prívlačových prútoch, neviem, čo to bolo zač, ten, ktorý zlomil, či stojí 100 € alebo 500 €. Len som chcel upozorniť, že niekedy je aj taká možnosť. Nechcem podceňovať nikoho zručnosti, ale opravovaný prút nikdy nebude mať vlastnosti nepoškodeného. Neviem, do akej miery to môže zavážiť v prívlači, ale pri muškárení to nie je nič moc. Mal som možnosť hádzať opravovaným prútom (skráteným podľa vyjadrenia max o 3 cm) a bolo to na moje prekvapenie cítiť viac než dosť.

                                    poldeci - Profil | St 5.6.2013 17:49:23

                                    Hrubian >> ale ty si tú záruku /výmenu/ zaplatíš v cene udice,sage nie je za 150€

                                      Hrubian - Profil | St 5.6.2013 17:47:05

                                      petersomja >> Neexistuje na to nejaká záruka? Naše (muškárske) prúty (samozrejme nie všetky značky) majú záruku aj na prípady, keď si ich zlomíš sám a cena za výmenu zlomeného dielu sa pohybuje v malých percentách oproti cene celého nového prútu.
                                      EDIT: Napríklad pri $ 500 dvojdielnom prúte bola cena za výmenu spodného dielu $ 20 + poštovné.

                                        petersomja - Profil | St 5.6.2013 17:28:16

                                        poldeci >> ..dik moc...skusim oslovit Janka B.,mam ho blizsie a uz mi nieco robil..