- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Slovenské jadro
... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil
Dále moderuje: vanuz Profil
Chceli by ste nejakú anketu?
A) Áno67%
B) Nie17%
C) Neviem sa rozhodnúť17%
Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
305x v oblíbených a 55x v ignorovaných.
pace - Profil | St 5.6.2013 21:13:34
petersomja >> ja som teraz na Revucej pri nahadzovani zasiahol asi kazdy strom co som mal v sektore...niektore az do vysky styroch metrov nad hladinou...tolko k mojmu nahadzovaniu.....zato Gibbon hadzal jak carodejnik
kura11 - Profil | St 5.6.2013 21:12:05
petersomja >> ta ja za to chytam uplne s kazdou aj lacnym mikadom.. aby som bol vychytany dokonale so vsetkymi :-))
petersomja - Profil | St 5.6.2013 21:10:52
kura11 >> ..mrzi ma to,lebo s touto udicou som mal natrenovanych stovky hodin...a vedel som s nou hodit kam chcem..
kura11 - Profil | St 5.6.2013 21:07:06
petersomja >> tak je pravda ze laci ma zasa tiez 66 ale je uplne iny hore, meksi.. akoby vrch bol zo 6 tky.. to je fakt.. ja uz ked zlomim areala tak bude stavanka..
petersomja - Profil | St 5.6.2013 21:05:34
kura11 >> ..zalezi na serii..oni to uz potom komolili ako sa dalo...ja som drzal CZ,..a hruza...
kura11 - Profil | St 5.6.2013 21:03:17
petersomja >> ta neviem.. ja co mam tak mam nordic a co ma david tak je norstream a ziadny rozdiel..
petersomja - Profil | St 5.6.2013 20:58:43
kura11 >> sere ma to ze ja mam este ten original blank nosrtream stage..tie nove norstream cz uz nie su take dobre...sak volaco vymyslim...napisal som do celeho sveta aj Armonovi Akramovi do Kanady..))
kura11 - Profil | St 5.6.2013 20:54:57
petersomja >>keby si to neopravil alebo nezohnal diel tak mozna hlava by vzal za nejaku symbolicku cenu spodok lebo on mal zlomeny trnovy spoj na spodnom diely.. ma to tiez opravene a zatial to drzi.. mozna by ale bral original.. a tebe by dal ten spodok koli ocku a mozna sedlo ak nahodou by si daco chcel vyuzit..
eXecutor - Profil | St 5.6.2013 20:54:53
Dunaj to predsa len dovalil
1001cm
prietok viac než 10000 m3/s
frajerina no...
1001cm
prietok viac než 10000 m3/s
frajerina no...
placew - Profil | St 5.6.2013 19:57:04
poldeci >> ked tak pozeram co pises, to by si sa mohol kuknut na moj Carbostar :)
petersomja - Profil | St 5.6.2013 19:43:49
Hrubian >> ..stala 150e...teraz nejde tak o cenu ako o ten vztah k nej...a z Bykovom z Norstream.cz je tazke jednanie...
poldeci - Profil | St 5.6.2013 18:11:20
Hrubian >> tá možnosť aspoň zohnať náhr.diel je u kaźdej solídnej firmy,na norsteam som dávno upozorňoval,že to je len bublina,ktorá o rok spĺasne
ono samozrejme nikdy to nebude po oprave také ako pred ńou ale taký prút sa dá ďalej používať a ak je aj "dobre" zlomený tak opravu ani nepostrehneš
ono samozrejme nikdy to nebude po oprave také ako pred ńou ale taký prút sa dá ďalej používať a ak je aj "dobre" zlomený tak opravu ani nepostrehneš
Hrubian - Profil | St 5.6.2013 18:02:00
poldeci >> Nemám šajn o prívlačových prútoch, neviem, čo to bolo zač, ten, ktorý zlomil, či stojí 100 € alebo 500 €. Len som chcel upozorniť, že niekedy je aj taká možnosť. Nechcem podceňovať nikoho zručnosti, ale opravovaný prút nikdy nebude mať vlastnosti nepoškodeného. Neviem, do akej miery to môže zavážiť v prívlači, ale pri muškárení to nie je nič moc. Mal som možnosť hádzať opravovaným prútom (skráteným podľa vyjadrenia max o 3 cm) a bolo to na moje prekvapenie cítiť viac než dosť.
poldeci - Profil | St 5.6.2013 17:49:23
Hrubian >> ale ty si tú záruku /výmenu/ zaplatíš v cene udice,sage nie je za 150€
Hrubian - Profil | St 5.6.2013 17:47:05
petersomja >> Neexistuje na to nejaká záruka? Naše (muškárske) prúty (samozrejme nie všetky značky) majú záruku aj na prípady, keď si ich zlomíš sám a cena za výmenu zlomeného dielu sa pohybuje v malých percentách oproti cene celého nového prútu.
EDIT: Napríklad pri $ 500 dvojdielnom prúte bola cena za výmenu spodného dielu $ 20 + poštovné.
EDIT: Napríklad pri $ 500 dvojdielnom prúte bola cena za výmenu spodného dielu $ 20 + poštovné.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NStavba prutov a restaurovanie.9564
NUdírny a uzení51140
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NOpravy a úpravy navijáků5905
NHi-Tech sonary forum4371
NBellyboat - Fan club4856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NRybářský retro bazar.16777
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
12:28NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












