Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Mysho22 - Profil | St 5.6.2013 17:23:34

poldeci >> som zakopol keď som sa ako tak brouzdal .... ,ale musím priznať ,že ma to pobavilo ...... už len čakám čo bude ďalšie ....... asi klub Sv. Vojtecha mal malú sledovanosť alebo prachbiedny stav lájkov na FB :-)

    Janors - Profil | St 5.6.2013 17:16:39

    Orion24 >> tak zalezi na tom akeho pretekara :-D taky prut je jedinecny, nema taky nikto :-)

      poldeci - Profil | St 5.6.2013 17:16:07

      Mysho22 >> to si ako zablúdil na takú stránku?...stredovek neskončil,stredovek trvá

        poldeci - Profil | St 5.6.2013 17:15:00

        Orion24 >> to neriešim

          Orion24 - Profil | St 5.6.2013 17:08:24

          poldeci >> pretekara opraveny prut neuspokoji...

            poldeci - Profil | St 5.6.2013 16:59:40

            petersomja >> postrehneš opravu,nejakú akciu urćite nie-odnes k J.B. alebo na lige daj ivanovi a keď sa mi bude chcieť tak s tým niečo urobím

            áno dajú sa kúpi´t laminátové alebo grafitové tyčky,zalepíš-obviažeš -prelakuješ alebo ak to ide v rámci nejakého "normálu" tak poposúvaš očká tak aby prvé čo je najbližšie malo nožićku na tom lome a tak previažeš-zalakuješ

              Mysho22 - Profil | St 5.6.2013 16:57:45

              Chlapci čo ste chceli íst na I.M. asi z toho nič nebude ....... http://ssvj.webnode.sk/za-slovensko-bez-iron-maiden​/

                petersomja - Profil | St 5.6.2013 16:53:58

                poldeci >> ..ano je to 3,5cm od ocka..co sa tam nieco vklada dnu alebo ako?...nezmeni to akciu?

                  poldeci - Profil | St 5.6.2013 16:46:44

                  petersomja >> je to dosť čistý lom,opraviť sa to dá
                  chcel som vidieť rozmiestnenie očiek,toto je tak 3cm od toho očka pod však?

                    petersomja - Profil | St 5.6.2013 16:46:39

                    ....mobilom..nemam tu fotak

                      anthrax - Profil | St 5.6.2013 16:36:07

                      petersomja >> Tvári sa to opraviteľne. Škoda :(

                        petersomja - Profil | St 5.6.2013 16:25:21

                        neviem či to má byť takto

                          ivanv 25,59 - Profil | St 5.6.2013 16:24:36

                          tak chlapi, mame tu novy rekord dunaja v ba. aktualne 992 cm. o 1 cm prekonany stary rekord z r 2002

                            poldeci - Profil | St 5.6.2013 16:10:19

                            petersomja >> vieš to nafotiť,ale tak aby bolo vidieť /priloź k sebe/ prvé 4 očká

                              petersomja - Profil | St 5.6.2013 16:06:33

                              poldeci >> pod tretim ockom od spicky..

                                poldeci - Profil | St 5.6.2013 16:04:57

                                petersomja >> kde to máš zlomené
                                dosť vecí ešte ide opraviť

                                  petersomja - Profil | St 5.6.2013 15:53:16

                                  .....den blbec...(((

                                  ...dnes som zlomil vrchny diel na areal gunslinger .....nemate niekto na predaj,alebo cely prut.???
                                  ....hotovy som s toho....((

                                    gibbon - Profil | St 5.6.2013 15:25:40

                                    tie novostavby čo sú smerom proti prúdu majú teraz krst ohňom...teda vodou...

                                      abcdddd - Profil | St 5.6.2013 15:24:55

                                      gibbon >>
                                      normalne na sme.sk, reportaz z Gaybyckova o povodni.

                                        gibbon - Profil | St 5.6.2013 15:24:08

                                        abcdddd >> :-)) to kde si vyhrabal...