Slovenské jadro | MRK.cz

Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

abcdddd - Profil | St 5.6.2013 15:20:20

gibbon >> tu je! :)

    Makro - Profil | St 5.6.2013 15:10:25

    Marek_R >> anthrax - 5.6.2013 15:08:58 >> Takze po povodni budu zistovat cez aky tender vytunelovali vedra.

      anthrax - Profil | St 5.6.2013 15:08:58

      Makro >> Dve tatrovky už stoja, na korbe lopaty, takže vodu jedine lopatovať späť.Vedrá nemáme.

        Makro - Profil | St 5.6.2013 15:07:21

        abcdddd >> Ja len z dlhej chvile chodim okolo.

          abcdddd - Profil | St 5.6.2013 15:06:11

          Makro >>
          to uz je iny level. netipuj. hazard je zlo!

            Makro - Profil | St 5.6.2013 15:04:25

            abcdddd >> Nie ja SAZKA

              abcdddd - Profil | St 5.6.2013 15:02:44

              Makro >>
              to je jasne. stado sa potesi. chuck norris suvix. tyyyypujes s Tiposom?

                Makro - Profil | St 5.6.2013 15:01:48

                abcdddd >> Na povoden tipujem ze by 2000 mohol dat. Je to dobre v telke.

                  abcdddd - Profil | St 5.6.2013 14:55:21

                  Makro >>
                  vysiiiiipu neboj. a popri tom Fiko urobi dvetisic klikov.

                    Makro - Profil | St 5.6.2013 14:45:59

                    eXecutor >> Mali bytam nahnat vojsko s kyblami a nech to supu naspet. Takto sanemaju deti kde hrat a to je zle. Asi treba zatlacit na ministra. Vysipat tam aspon dve tatrovky vojakov.

                      robin111 - Profil | St 5.6.2013 13:18:23

                      robin111 >> zaujimavé ,že na svk už je tiež hrádza v prdelke:)

                        Hamon - Profil | St 5.6.2013 13:17:26

                        eXecutor >> Urcite to bude stat niekolko milionov :)))

                          eXecutor - Profil | St 5.6.2013 13:16:36

                          Hamon >> kto vie prečo to proste prešlo. Určite to budú zisťovať...

                            abcdddd - Profil | St 5.6.2013 13:11:42

                            eXecutor >>
                            tam su najvacsie belice. tam by si mal ist. len napis cas a datum, ze kedy tam budes.

                              Hamon - Profil | St 5.6.2013 13:09:35

                              eXecutor >> Skor to vyzera, ze tam to nezakopali do poriadnej hlbky ;))) A podlozie tam je kamen, takze celkom solidny presak. ;)

                                eXecutor - Profil | St 5.6.2013 13:08:13

                                Hamon >> niekto asi zle dokrútil šroubu :) :) ma po vtákovi :) :)

                                  Hamon - Profil | St 5.6.2013 13:06:57

                                  eXecutor >> Tam je to jedno z mala miest, kde to bude nanajvys vadit botanickej zahrade a clnkarom. Inak niekde sa stala chybka, ked to tam nateka :))) Lebo nemalo by to presakovat. ;)

                                    eXecutor - Profil | St 5.6.2013 13:02:03

                                    http://bratislava.sme.sk/c/6825808/dunaj-sa-v-karlo​vej-vsi-dostal-za-hradenia.html

                                    takže predsa to nevydržalo ani tie povodňové hrádze...

                                      Hamon - Profil | St 5.6.2013 12:41:33

                                      Ale aj tak sa rozhodnutie nasho krizoveho stabu zda byt spravne. Takuto reklamu takmer zadarmo som este nevidel. ;) Snad 50% ludi, co preslo popri ustredi si to muselo odfotit :)