Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nivanv 25,59 - Profil | St 5.6.2013 12:17:07

gibbon >> ta mobilna zabrana sa davala na miesta, kde nebol murik. vyska murika postacuje na 100 rocnu vodu. zabrana je navrhovana na vyssiu hladinu ako 100 rocna voda.
tu je link kde je situacia aj v reze:
http://www.sme.sk/c/6825289/minuta-po-minute-dunaj-​sa-blizi-k-desiatim-metrom-v-gabcikove-nasli-vo-vod​e-telo.html

    Ngibbon - Profil | St 5.6.2013 12:12:41

    Hamon >> :-))))) tak to sú potom vyrovnaní zo životom...

      NHamon - Profil | St 5.6.2013 12:10:59

      gibbon >> Kdesi som cital clanok, ze este nie, ale ze kazdy rok su zaplaveny a ze to je normal folklor, ze vynosia stoly na povalu a preckaju, ked opadne voda, vycistia steny, podlahu a funguju dalej ;))

        NHlava - Profil | St 5.6.2013 12:03:42

        eXecutor >> ked som bol samorine tak tam dunaj mal okolo2 km.

          Nboriak - Profil | St 5.6.2013 11:49:49

            Ngibbon - Profil | St 5.6.2013 11:47:37

            Hamon >> akurát ma napadlo, že Hulam čárda už je asi poriadne zaliata :-(

              Nboriak - Profil | St 5.6.2013 11:46:27

              eXecutor >> je to v medziach hrádzí, nech ta nemyli tie zaplavavené ostrovčeky v lavo hore, to su zbytky po povodných ostrovoch (napr,. ostrov kormoranov)

                Ngibbon - Profil | St 5.6.2013 11:44:13

                eXecutor >> je to tam dosť široké, či je nejako extrémne rozliate neviem pozri si google map na porovnanie

                  NeXecutor - Profil | St 5.6.2013 11:40:06

                  gibbon >> To je tam taký dunaj široký alebo je to tak rozliate ?

                    Ngibbon - Profil | St 5.6.2013 11:39:18

                    eXecutor >> to je hať v čunove na gabčíkovom

                      NeXecutor - Profil | St 5.6.2013 11:33:05

                      A toto je kde presne ? to je nejaká priehrada nad Gabčíkovom ? alebo čo to je ? Vyzerá to riadne široké. Buď tak rozliate alebo je to plná nádrž ?

                        NMartinbati - Profil | St 5.6.2013 11:32:18

                        gibbon >> ano nesiel, potvrdzujem :)

                          NHlava - Profil | St 5.6.2013 11:32:00

                          gibbon >> :-)

                            NeXecutor - Profil | St 5.6.2013 11:31:52

                            Hlava >> jj už som to pozeral ráno o 7.
                            des no...

                              Ngibbon - Profil | St 5.6.2013 11:30:33

                              Hlava >> ten tvoj prvý tiež nešiel, si dal neskôr edit :-))

                                Ngibbon - Profil | St 5.6.2013 11:29:23

                                Hlava >> nielen to, teraz som sa snažil upraviť zápis a po odoslaní na mrk mal buď o riadok viac alebo pridané znaky pred http, ako kedy

                                asi nejaká anomália kadím na to....na tej fotke č.19 končí montovaná hliníková stena pri múriku ktorý je asi o 1,5m nižší :-))

                                  NHlava - Profil | St 5.6.2013 11:29:01

                                  eXecutor >> uz je ok link co som dal

                                    NeXecutor - Profil | St 5.6.2013 11:28:09

                                    Hlava >> veď v karte sa to dá editovať a pridať viac. Však pár fotiek na ukážku stačí predsa.
                                    Každopádne je to strašná situácia. Sledujem to celý čas a modlím sa aby to neprišlo aj na naše územie lebo tu by z toho boli katastrofické následky keďže je priehrada úplne plná.

                                      NHlava - Profil | St 5.6.2013 11:24:36

                                      eXecutor >> je ich tam viac..