Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

eXecutor - Profil | St 5.6.2013 11:23:46

Nieje lepšie si tu foto stiahnuť a vložiť ?
:)

    gibbon - Profil | St 5.6.2013 11:21:34

    ďalší pokus musím rísť na to čo to blbne
    rel="nofollow"http://www.sme.sk/galeria/1934/ranne-​fotky-dunaja-streda/?bl=http%3A%2%2Fwww.sme.sk%2Fc%2F6825302%2Fpovodne-na-fotkach-a-vid​each-streda.html&foto=TBEN0602-r302-st.ir2-_t150.jp​g

      gibbon - Profil | St 5.6.2013 11:06:05

      no toto snáď už pôjde
      www.sme.sk%2Fc%2F6825302%2Fpovodne-na-fotkach-a-vid​each-streda.html&foto=TBEN0602-r302-st.ir2-_t150.jp​g" target="_blank" >rel="nofollow"http://www.sme.sk/galeria/1934/ranne-​fotky-dunaja-streda/?bl=http%3A%2F%2Fwww.sme.sk%2Fc%2F6825302%2Fpovodne-na-fotkach-a-vid​each-streda.html&foto=TBEN0602-r302-st.ir2-_t150.jp​g

      Edit: Kua zas to nejde asi mám pobláznený prehliadač je to foto č.19

        Hlava - Profil | St 5.6.2013 11:05:20

        gibbon >> mne to nejde ani tak.. takto islo

        www.sme.sk%2Fc%2F6825302%2Fpovodne-na-fotkach-a-vid​​each-streda.html&foto=TBEN0602-r302-st.ir2-_​t150.jp​g" target="_blank" >rel="nofollow"http://www.sme.sk/galeria/1934/ranne-​​fotky-dunaja-streda/?bl=http%3A%2F%2Fwww.sme.sk%2Fc%2F6825302%2Fpovodne-na-fotkach-a-vid​​each-streda.html&foto=TBEN0602-r302-st.ir2-_​t150.jp​g

          gibbon - Profil | St 5.6.2013 10:59:40

          ten odkaz je treba celý skopírovať a vložiť do nového okna neviem čo to blbne

            gibbon - Profil | St 5.6.2013 10:58:19

            Hamon >> tak to by som ešte pochopil, montuje sa to pomerne rýchlo a možno boli len na obede. táto časť sa mi však naozaj zdá vyložene nedostavaná
            www.sme.sk%2Fc%2F6825302%2Fpovodne-na-fotkach-a-vid​each-streda.html&foto=TBEN0602-r302-st.ir2-_t150.jp​g" target="_blank" >rel="nofollow"http://www.sme.sk/galeria/1934/ranne-​fotky-dunaja-streda/?bl=http%3A%2F%2Fwww.sme.sk%2Fc%2F6825302%2Fpovodne-na-fotkach-a-vid​each-streda.html&foto=TBEN0602-r302-st.ir2-_t150.jp​g

              abcdddd - Profil | St 5.6.2013 10:42:31

              Hamon >> oni to spravili pre ludi. si vies predstavit ako tazko by sa fotografovalo ak by zabranu potiahli az na designovanu vysku? to co je teraz postavene je na 100 rocnu vodu a zbytocny workload tahat to na 1000 rocnu.

                ivanv 25,59 - Profil | St 5.6.2013 10:00:04

                Hamon >> mam lepsi napad. posli dole dunajom a v sturove si to vyzdvihnem. mam to blizsie. neboj, bude oldomas :) u vas na lige to vyrovname

                  Hamon - Profil | St 5.6.2013 9:57:03

                  ivanv 25,59 >> Tak vies, kde ho mas hladat. Mlynske nivy jedna. Len prid niekedy okolo 2-3v noci. Vies, aby si nemal zapchy :)))

                    ivanv 25,59 - Profil | St 5.6.2013 9:55:04

                    Hamon >> dobre. ked inak nedas, zoberiem aj piesok. moze ostat navrecovany :)

                      Hamon - Profil | St 5.6.2013 9:48:51

                      ivanv 25,59 >> Mna by skor zaujimalo, kde skonci potom ten piesok s tymi mechmi. Ako teraz dobre, naberu, poskladaju. Ale pri odvoze sa postupuje ako? Ved neverim, ze to neskonci niekde, kde si niekto z toho nahodi omietku ;)

                        kura11 - Profil | St 5.6.2013 9:42:18

                        Hamon >> to je ta protipovodnova ochrana za neviem kolko milionov e?? tie mechy a sklad piesku?? :-O

                          ivanv 25,59 - Profil | St 5.6.2013 9:30:17

                          Hamon >> ked to vsetko skonci- zislo by sa mi zo 30 vriec, na zemiaky :)

                            kura11 - Profil | St 5.6.2013 9:28:27

                            Makro >> chranime hodnoty.. cize VUB fasa..

                              Makro - Profil | St 5.6.2013 9:27:42

                              Hamon >> Mne to pride ako VUB manazment :)

                                Hamon - Profil | St 5.6.2013 9:09:54

                                Manevre pri VUB. Len teraz je otazka, dostal som email, aby sme neparkovali v pivniciach, ze je riziko zaplavenia ako podzemnou, tak povodnovou vlnou. A teraz to na foto je kvoli tomu, aby vodu z pivnice nepustili na ulicu, alebo opacne? :)))

                                  Makro - Profil | St 5.6.2013 9:09:07

                                  petersomja >> Nic ine ti nepoviem len to co Kura ti povedal. Len raz by ta zobralo a staci ak sa ti nieco zachyti o kamen pod vodou. Nastastie to dopadlo dobre. Viem ze si sikovny ale su veci ktore v zivote neovplinime ked sa udeju. Pride mi to ako ked som zacinal jazdit autom. Tiez som sa pustal do veci ktore sa mohli skoncit zle, ale teraz uz by som ich nerobil, nie ze by som to nedokazal, ale ..... Na miestach kde bol sirsi tok to az take zle nebolo, ale hore to bol risk. Nuz Peto nic v zlom, ale verim ze vies co taky prud vie narobit.

                                    j.sladkay - Profil | Út 4.6.2013 23:41:09

                                    poldeci >> to bez debaty. no nic idem chrapat. nejaky som dnes skupy na slovo. tak snad zajtra to bude lepsie. cauko.

                                      poldeci - Profil | Út 4.6.2013 23:37:55

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.6.2013 23:20:23 >> účel plní a aj tak nerád chytám na daždi