Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

j.sladkay - Profil | Út 4.6.2013 23:20:23

poldeci >> asi neviem posudit, hmm

    poldeci - Profil | Út 4.6.2013 23:13:21

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.6.2013 23:07:41 >> myslíš?

      Hrubian - Profil | Út 4.6.2013 23:11:15

      petersomja >> Je mi to jasné. Najprv si nahodil rotačku alebo wobler na strom na druhej strane a potom si sa len priťahoval na druhú stranu. Inak by Ťa ten prúd zobral až na Madagaskar.

        j.sladkay - Profil | Út 4.6.2013 23:07:41

        poldeci >> v poho, zartujem. v sekaci za 3 eura to si draho kupil ne ?

          poldeci - Profil | Út 4.6.2013 23:00:45

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.6.2013 22:46:36 >> on nechce do dažďa,chce na dáždik......a áno na ryby mám zelený pršiplášť za 3€ zo sekáča

            j.sladkay - Profil | Út 4.6.2013 22:46:36

            poldeci >> a coze ? zeleny prsiplast ta uz omrzel? :))
            veci od arc, su fakt dobre.

              poldeci - Profil | Út 4.6.2013 21:50:38

              Orion24 >> nie je softshell ako soft..
              mám dve také bundy,jednu ani nenosím/termovel/ trocha sa pohnem a som ako v igelitovom sáčku ale druhá od arcteryx to bola asi najlepšia kúpa oblečenia,to som ani na mt. blancu goráčku nepotreboval vytiahnuť počas túry...ale zas bola dva x tak drahá ako prvá spomenutá

                petersomja - Profil | Út 4.6.2013 20:42:17

                Orion24 >> ..tak teply dazdik....))))

                  Orion24 - Profil | Út 4.6.2013 20:35:53

                  tomas.kovalcik >> takze teply letny dazdik..uz nie moc dobre?....:-)

                    pace - Profil | Út 4.6.2013 20:34:41

                    ked dakto kukate Game of thrones.....nova cast je neskutocna

                      tomas.kovalcik - Profil | Út 4.6.2013 20:24:05

                      Orion24 >> mal som rano na revucej...znasa sa to vpohode, ale pokial je chladnejsie tak OK, ak sa otepli tak to az tak neudycha.

                        Martinbati - Profil | Út 4.6.2013 20:23:11

                        Orion24 >> tomi ma softshell

                          Orion24 - Profil | Út 4.6.2013 20:21:31

                          Mate niekto toto?....softshell

                          http://www.rybarov-svet.sk/index.php?option=com_con​tent&view=article&id=169&Itemid=119

                          ako sa to znasa z dazdom?...hladam niečo take..ale co nepremokne dycha...a neni to drahe :-)

                            petersomja - Profil | Út 4.6.2013 19:54:41

                            Hrubian >> ..prietok bol paradny...pacilo sa mi to...)))

                              Hrubian - Profil | Út 4.6.2013 15:56:07

                              Makro >> Tak som to dobre odhadol. Dal som do Gúgľu "compact camera for women" a pozrel som, čo by som vybral, keby som kupoval foťák mojej žene. Ja mám zrkadlovku Nikon a som veľmi spokojný. Ale nemôžem vylúčiť, že ak by som mal Canon, bol by som spokojný tiež. Pochopil som z diskusií na nete (aj tu na MRKu), že existuje skupina priaznivcov Nikonu a skupina priaznivcov Canonu, ktoré medzi sebou neustále "bojujú" o to, ktorá značka je lepšia. Tak som sa rozhodol pre ten, ktorý viac vyhovoval mojim kritériám a viac neriešim. Z hľadiska fotografovania som aj tak len bežný užívateľ, ktorý ten foťák využije max na 20-30 % (a aj to som možno prehnal).

                                Makro - Profil | Út 4.6.2013 15:27:16

                                Hrubian >> Presne tento som kupil zene :) ale cierny. Skvele priblizenie(42 optika) a aj fotky. Video je tiez pohode a dobre sa drzi v ruke. Sice mame ho kratko ale zatial spokojnost. Upozornili ma akurat na baterku ze pocase sa skrati vydrz a preto je dobre mat dve.

                                  boriak - Profil | Út 4.6.2013 15:21:45

                                  Hamon >> aby som ti to ,,ulahčil,, kup panasonic), mam tz8, video HD, prežil aj pad do vody , bola v nom voda aj v objektive a po servise foti dalej...

                                    Hrubian - Profil | Út 4.6.2013 15:20:29

                                    Hamon >> Neviem, aký presne máš zámer, mne by sa pre ženu zdal vhodný tento (fakt neviem, koľko stojí ani aké má funkcie, pretože u žien ide takmer vždy len o farbu).

                                      Orion24 - Profil | Út 4.6.2013 15:04:27

                                      Marek_R >> anthrax - 4.6.2013 14:59:08 >> ma to tazke chlapec.....tazka papuca :-)

                                        vanuz - Profil | Út 4.6.2013 15:00:36

                                        ma to byt darcek na narodeniny, nech jej kupi rovno fotografa