Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nanthrax - Profil | Út 4.6.2013 14:59:08

Orion24 >> Ale vieš ako sa manželka poteší? Nastaví jej automatiku a má na hodinu pokoj,maximálne ho prekvapí nejaký blesk priamo do oči ale ináč môže robiť rotačky alebo iné.

    Nvanuz - Profil | Út 4.6.2013 14:58:15

    Hamon >> Nikon alebo Canon

      NOrion24 - Profil | Út 4.6.2013 14:54:46

      Marek_R >> anthrax - 4.6.2013 14:53:18 >> cannon vyraba aj udice?.....pozri kupi manzelke fotak(to radsej udicu)...a potom jej vysvetli ako sa s tym robi..rob udrzbu..upravuj fotky....treba mu toto?...:-)

        Nanthrax - Profil | Út 4.6.2013 14:53:18

        Hamon >> Podľa mňa Cannon







        aleboooooo Nikon :D

          NHamon - Profil | Út 4.6.2013 14:51:24

          Takze podla Hrubianovej rady, aky fotak? Na vyber z tychto znaciek
          Nikon, Cannon

            NOrion24 - Profil | Út 4.6.2013 14:51:16

            Hamon >> kup z a tie prachy udicu a mas pokoj :-)

              NHamon - Profil | Út 4.6.2013 14:50:35

              Hrubian >> Tak dobre, vyskusam podla rady.

                NOreh - Profil | Út 4.6.2013 14:34:08

                vanuz >> asi je rozstelovany

                  NHrubian - Profil | Út 4.6.2013 14:28:02

                  Hamon >> Moc špekuluješ. Ja som sa tu na MRKu opýtal na foťák (dal som na výber z dvoch značiek), poradili mi a som spokojný.

                    Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 14:26:43

                    placew >> daj nejaké fotky z nórska nech viem ako fotí tá go pro kamera

                      Nvanuz - Profil | Út 4.6.2013 14:25:49

                      ja nechapem, jak moze plodit taky drahy fotak take hnusne kriklave farby :)

                        Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 14:23:23

                        Oreh >> s tým som sa už zmieril

                          NOreh - Profil | Út 4.6.2013 14:21:43

                          poldeci >> ja nechapem, ako moze niekto chytit taku velku rybu ako su tie v ML :)

                            Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 14:20:39

                            Oreh >> inak ja osobne nechápem tie dobre nafotené rybárske fotky,však to musí trvať hodiny,väčšinou som na takom mieste, źe kým odtiaľ vyleziem a pripravým vśetko na fotenie tak mám vybitú baterku,

                              NHrubian - Profil | Út 4.6.2013 14:16:10

                              Ivko >> Z P a Li vôd, na ktoré môžeš v momentálne bez raftu, pripadá do úvahy Váh v RK a čiastočne už aj Revúca. Teraz. O pár hodín alebo zajtra to môže byť všetko inak. Do dnešnej polnoci bol v hre aj Poprad, ale aj ten už začal stúpať a ešte bude rásť. Ak chceš chytať, netrep sa na Liptov a choď na Šafko, môžeš hádzať do Dunaja priamo z múrika pri Univerzite, je tam miesto aj na dlhé hody (maximálne tak chytíš električku). Ak nebude nič zbierať, skús nymfu, niečo určite zapriahneš (aspoň nejaké drevo z Reichu).

                                NLaci - Profil | Út 4.6.2013 14:14:32

                                Hamon >> staci ti obycajny digitalny kompakt, ak sa foteniu nechces nejak venovat ak to neovladas nejak lepsie tak aj u drahej digi-zrkadlovky prepnes aj tak len na automat aby si to nejak sfotil, a ak s tym hcces fotit aj pri vode tak menej ta zaboli utopenie obycajneho :)

                                  NOreh - Profil | Út 4.6.2013 14:14:08

                                  poldeci >> ja tiez nemam co fotit :)

                                    Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 14:11:04

                                    Hamon >> si kúp kameru,tým sa viete aj natáčať ))....síce to už vedia aj foťáky

                                      Nanthrax - Profil | Út 4.6.2013 14:10:48

                                      Hamon >> Menej Mpix nezachytí chyby ktoré by si ako neznalý fotograf spravil. Záleží či si technicky zdatný, a či rýchlo prelúskaš možnosti aparátu a zistíš že ti nestačí :)

                                        Nvanuz - Profil | Út 4.6.2013 14:10:20

                                        Hamon >> ja som kupil pred 2 tyzdnami, ale len kompakt panasonic, bordovy