Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 14:10:03

Oreh >> asi tak,preto sa nesnažím fotiť...a vlastne nie je ani čo,lebo kým sa spamätám tak ten moment je dávno preč

    NHamon - Profil | Út 4.6.2013 14:09:29

    poldeci >> Co sa tyka fotiek, tak zatial to vidim tak, ze aky fotak kupim, tak tym fotakom budem foteny ;)))

      NOreh - Profil | Út 4.6.2013 14:08:32

      poldeci >> fotak nie je vsetko :). raz clovek nema vkus a cit, tak moze mat aj neviem kolko megapixelov

        NHamon - Profil | Út 4.6.2013 14:07:49

        vanuz >> Hej, dostal som pokyn, nie cierna a cervena :) Takze zatial vedie J2, vies, ma v ponuke aj striebornu a bielu :)))

          Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 14:07:14

          Hamon >> veľa mpx nemusí vždy znamenať lepší foťák,ja má nejaký lacný olympus ale aj keď ho mám so sebou tak ho málokedy pouźijem,asi lenivosť

          ak chceś zainvestovať tak v prvom rade zváž či ho budeš naplno využívať,na tie občasné fotky stačí aj dobrý smartfón

          pozri na exekútora má síce slušnú foto výbavu ale fotky čím ďalej horšie

            Nvanuz - Profil | Út 4.6.2013 14:07:03

            Hamon >> hlavne ruzovy a neslapnes vedla

              NHamon - Profil | Út 4.6.2013 14:03:51

              vanuz >> Nieco chcem ja, resp. nieco by som si kupil ja, ale nieco chce polovicka. Ma to byt darcek na narodky, tak to mam vybrat ja a preto nechcem slapnut vedla, aj ked v podstate radil si mi uz aj ty a tak isto aj placew ;) A pomaly sa priklanam na placewovu stranu k tomu J2. ;)

                Nvanuz - Profil | Út 4.6.2013 14:02:28

                Hamon >> ty vlastne nevies co chces a to sa potom zle radi.

                  NHamon - Profil | Út 4.6.2013 13:59:07

                  Pani, takze znova otazka do plena. Prebral som moznosti s polovickou a stale ostava otvorena otazka ktory z fotakov.

                  Zatial to vyzera, ze pojdem do J2 od nikonu, avsak pri lepsom zistovani, ten fotak ma iba 10mpix, nakolko uz teraz je dost vela fotakov, ktore fotia v 18MPIX. Avsak su to automaticke fotaky, bez moznosti dokupit nejaky objektiv.
                  Mojou najvecsou slabinou je, ci mam kupit fotak, co zvladne vsetky nastavenia fotografa sam, alebo fotak, kde by to mal vediet nastavit fotograf.

                    NMakro - Profil | Út 4.6.2013 13:28:13

                    Hamon >> Teba zamestnali ako desifrovaca?

                      Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 13:26:08

                      Hamon >> )

                        NHamon - Profil | Út 4.6.2013 13:15:30

                        poldeci >> Takze po preklade.
                        aby tolko blbcov z nas ruplo lenivym ľumpom

                          Nanthrax - Profil | Út 4.6.2013 12:59:12

                          Makro >> No my široko ďaleko rieku nemáme :) teraz nemyslím LV, ale môj rodný kraj.

                            Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 12:58:31

                            Hamon >> aha takže bodky z nás robia lepších ľudí

                            skúsim kódovane: a.. t.... b.... z n.. r.... l...... ľ...

                              NHamon - Profil | Út 4.6.2013 12:48:17

                              poldeci >> To je kvoli tomu, aby si sa trosku aj ponamahal nad synonymami. Druha vec je, ze ak zanadavas, znizi sa ti aura, ci cakra, ci co ;)))
                              Tak aby ten uzasny automat, ktory zbiera nadavky nezareagoval, tak to vybodkujes a mas vystarano. Klasicky odrb vsetkych automatov :)))

                                Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 12:44:30

                                3stan >> no to by mohlo ale zas mám potom polhoďku na význam vety....kua ten internet je žrút času

                                  N3stan - Profil | Út 4.6.2013 12:40:58

                                  poldeci >> predeli

                                    Npoldeci - Profil | Út 4.6.2013 12:34:19

                                    dajte mi niekto vysvetlenie na tie vybodkované slová,niekedy to aj polhodinu lúštim a aj tak som v prdeli ))

                                      NIvko - Profil | Út 4.6.2013 12:29:18

                                      Lukas22 >> dakujem za info, Hron pod Breznom je asi tiez v p....li ? Ivan

                                        NMakro - Profil | Út 4.6.2013 12:20:45

                                        Marek_R >> anthrax - 3.6.2013 20:41:51 >> Nehrozi lebo uz ju maju???