Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMakro - Profil | Út 4.6.2013 12:19:46

Marek_R >> anthrax - 3.6.2013 15:11:24 >> A madari budu mat s budapesti Balaton 2 :)

    NLukas22 - Profil | Po 3.6.2013 22:27:04

    Váh č.15 je v pohode, voda tak akurat. Turiec je velmi kalný

      NIvko - Profil | Po 3.6.2013 22:13:15

      nevie niekto ci je Turiec nad MT uz chytatelny alebo tecie stale "kava" ?
      pripadne Vah c.15 ? vdaka za odpoved

        Nabcdddd - Profil | Po 3.6.2013 21:22:19

        Marek_R >> anthrax - 3.6.2013 20:41:51 >>
        jo prepac... prehliadol som tu "Blavu"... :-/

          Nanthrax - Profil | Po 3.6.2013 20:41:51

          abcdddd >> Mojim krajanom žiadna povodňová voda nehrozí :)

            Nabcdddd - Profil | Po 3.6.2013 19:47:36

            Marek_R >> anthrax - 3.6.2013 15:11:24 >>
            to by si snad krajanom nespravil, ci?

              NMysho22 - Profil | Po 3.6.2013 17:07:44

              Marek_R >> anthrax - 3.6.2013 15:11:24 >> vieš si predstaviť ten účet za vodné stočné :-)

                Nanthrax - Profil | Po 3.6.2013 15:11:24

                Čo blava čo neotvorite gabčíkovo ?

                  NHamon - Profil | Po 3.6.2013 14:15:17

                  Tatoo >> Napodobne vsetko naj.

                    NMysho22 - Profil | Po 3.6.2013 14:04:42

                    Tatoo >> no keď ťa tu vidím tak prajem všetko najlepšie k okoteninám :-)

                      NTatoo - Profil | Po 3.6.2013 14:00:31

                      Orion24 >> Už keby Blaváci boli spláchnutí !!

                        NOreh - Profil | Po 3.6.2013 12:57:55

                        u mna sa mozu spistat testamenty

                          NMysho22 - Profil | Po 3.6.2013 12:49:37

                          vanuz >> kde a kedy bude súboj a aké sú kurzy ? :-)








                          edit: Bude to cinknuté ?

                            Nvanuz - Profil | Po 3.6.2013 12:48:34

                            Mysho22 >> to bolo na margo SZ co mi poslal

                              NMysho22 - Profil | Po 3.6.2013 12:47:23

                              Oreh >> viem nie je to tvoj partikel :-)

                                NOreh - Profil | Po 3.6.2013 12:45:45

                                Mysho22 >> nebudem ti protikladit

                                  Nvanuz - Profil | Po 3.6.2013 12:42:57

                                  Hamon >> neaktualne, tie stromy su uz pod vodou

                                    NMysho22 - Profil | Po 3.6.2013 12:33:56

                                    vanuz >> ako by Kubo napísal ,,,,, podobné náhražcovské zápisi od vymazanej internetovej hlavy ho vôbec nezaujímajú ...... :-D

                                      Nvanuz - Profil | Po 3.6.2013 12:26:30

                                      stale v norme

                                        NCardinal - Profil | Po 3.6.2013 11:52:02

                                        Hamon - 3.6.2013 11:08:22 : ale veď to je nič, až na hrad sa nedostane .:-(