Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Orion24 - Profil | Po 3.6.2013 11:21:16

Hamon >> uz by mohlo tých blavakov zobrat :-)

    vanuz - Profil | Po 3.6.2013 9:58:41

    kubo, vymaz sa ty z tejto planety, ked nezvladas konstruktivnu kritiku. tie fotky mas fakt nechutne presaturovane

      Mysho22 - Profil | Ne 2.6.2013 17:10:22

      j.h.k >> ako píše IVan plandu katapultovať na dialku kludne aj 15g kusky a nymhy smáčik ........ nič iné ti ku šťastiu netreba :-D

        Miga09 - Profil | Ne 2.6.2013 17:09:10

        j.h.k >> Bešenova, plandavky, voblery a smacky, smacky nad hlbsimi miestami, plandavky su dobre pre dlhe hody, ktore su niekedy potreba

          ivanv 25,59 - Profil | Ne 2.6.2013 17:08:01

          j.h.k >> najlepsie nymfy a plandavka

            j.h.k - Profil | Ne 2.6.2013 17:05:58

            Mysho22 >> Ahoj. děkuji za odpověď. A na co jste tam chytali ? Třpytky, smášky ? co šlo nejvíc ?

              Mysho22 - Profil | Ne 2.6.2013 16:36:03

              j.h.k >> boli sme tam v piatok ale nakoľko sme prišli po stúpnutí hladiny o 2m tak žiadna sláva ..... lepšie to bolo na druhý deň pod Bešeňovou pochytali sa nejaké rybky aj slušné kúsky .... no nič to nemení na tom ,že keď sa dá tak na Bešeňovu proste choď :D

                j.h.k - Profil | Ne 2.6.2013 16:33:32

                Chystáme se na Slovensko k Liptovské Maře. Koukal jsem, že je tam revir Chyť a pusť -

                VVN Bešeňová - lososový pstruhový.

                Byl jste tam někdy někdo ? Nějaké rady ?

                Jde mi o to, aby si malej kluk trošku zachytal...

                  Hamon - Profil | Ne 2.6.2013 13:30:52

                  Aby bolo co po nedelnom obede, tak vysledku vysia na klube privlace ;)))

                    kura11 - Profil | Ne 2.6.2013 10:07:40

                    nieco malo.. ja nefotim.. tak aspon par ucastnikov..

                      petersomja - Profil | Ne 2.6.2013 9:57:01

                      ..este nejake foto zo vcera...

                        Oreh - Profil | So 1.6.2013 23:19:34

                        petersomja >> co reci? rybu som chytil? chytil! .. tak ziadne reci :)

                          petersomja - Profil | So 1.6.2013 23:16:17

                          poldeci >> ...tak klasika..len reci..)))

                            anthrax - Profil | So 1.6.2013 23:02:00

                            Aj kolac to dal,jak nič.On má povodňový Hornéd zbehaný. http://www.youtube.com/watch?v=HTkdUpU4jOg&behanýfeature=youtu.be

                              placew - Profil | So 1.6.2013 22:51:18

                              petersomja >> asi vazim viac ako ty, no asi by som splavil "zopar" metrov kym by som vysiel na druhej strane :))

                                poldeci - Profil | So 1.6.2013 22:38:39

                                ivanv 25,59 >> dnes tu nie je zábava,idem ja radsej twilight pozerať

                                  ivanv 25,59 - Profil | So 1.6.2013 22:24:33

                                  poldeci >> to ti ja neviem taktok narychlo povedat

                                    poldeci - Profil | So 1.6.2013 22:23:22

                                    ivanv 25,59 >> to sú tí s veľkými oćami? ))

                                      ivanv 25,59 - Profil | So 1.6.2013 22:18:58

                                      poldeci >> svydnyk bol. videl som