Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npoldeci - Profil | So 1.6.2013 22:02:13

petersomja >> a čo svYdnYk?

    Nvanuz - Profil | So 1.6.2013 21:58:19

    no ja by som bol v takom prude splaveny v ruzomberku na sutoku

      NJanors - Profil | So 1.6.2013 21:57:52

      petersomja >> :-D na toho "pána" mi chybala 1 rybka :-D

        NMartinbati - Profil | So 1.6.2013 21:55:58

        petersomja >> klobuk dole, mna by pri takom prebrodeni zrejme vzal prud a to mam 100kg

          Npoldeci - Profil | So 1.6.2013 21:55:38

          petersomja >> dobre tieklo,trocha v silnejšom chytám sumce )

            Npetersomja - Profil | So 1.6.2013 21:55:18

            poldeci >> ..Janko je pan...))

              Npetersomja - Profil | So 1.6.2013 21:53:25

              poldeci >> pre predstavu...)).. http://www.youtube.com/watch?v=b8-_4kKkmiA

                Npoldeci - Profil | So 1.6.2013 21:51:47

                petersomja >> som ti písal že dobre zachytá

                  Npace - Profil | So 1.6.2013 21:49:43

                  poldeci >> ja nic....ako vzdy

                    Npetersomja - Profil | So 1.6.2013 21:49:14

                    poldeci >> ..vsetci sme hrdinovia....vyhral kazdy koho to bavilo...))

                    ..janors...klobuk dole...teraz vazne...

                      Npoldeci - Profil | So 1.6.2013 21:45:06

                      pace >> a ty?

                        Npace - Profil | So 1.6.2013 21:41:39

                        poldeci >> mal si vidiet Kolaca...obrovsky talent

                          Npoldeci - Profil | So 1.6.2013 21:40:08

                          no kde ste pretekári,kto to vyhral v tej veľkej vode?

                            Njulev - Profil | So 1.6.2013 21:19:11

                            Tatoo >>Som rad ze si rad ,drz sa

                              NTatoo - Profil | So 1.6.2013 21:07:11

                              julev >> To bolo to najlepšie, čo ma mohlo stretnúť, že ma vyhodili. Inak by som sa nedostal tam kde som...

                                Njulev - Profil | So 1.6.2013 20:46:08

                                Tatoo >>To je ok viac nepusti , ja som uz tiez vahou naspat,odkedy som opustil toho jeb....taliana, takte co sa tyka muzskeho ja , postoj chvilka draha... a cim dlhsie tym a viac a viac a viac IMT

                                  NTatoo - Profil | So 1.6.2013 20:38:28

                                  julev >> Mna ešte je vidieť, schudol som iba 30 kg, Barák stojí, a všetko čo má stáť veselo stojí, ale popri tom stvára všetko, čo k tomu patrí.....

                                    Njulev - Profil | So 1.6.2013 20:19:23

                                    Tatoo >>cau mas pravdu ,len nie kazdy sa toho dozije.A Teba tiez pocut a vidiet ? mas sa ? barak aj to druhe stoji?

                                      NTatoo - Profil | So 1.6.2013 20:14:52

                                      julev >> Je to Saslúžený Dôchodok po celoživotnom trápení... :-)

                                        Njulev - Profil | So 1.6.2013 20:04:41

                                        cardinal >vyborne vidim ze si stale aktivny a dufam ze to SD je akoze skutocna dovolenka ??? iny pojem neprijimam a este treba vysvetlit ze sajba je gol alebo chut do roboty , maj sa a viaz dalej